ASTABASTA SRL-D
CUI 35839944 · J2016000709133
ASTABASTA SRL-D are CUI 35839944, nr. de înregistrare J2016000709133, înmatriculată pe 21.03.2016. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 169.958 lei, profit net 11.127 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 170 mii lei · mediana 159 mii lei | 107% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 40 mii lei | 28% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.5% · mediana 36.4% | 18% din mediană |
| Cifră pe salariat | 170 mii lei · mediana 221 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 169.958 | 222.406 | 246.941 | 196.605 | 117.967 | 18.382 | 181.355 | 121.110 | 84.528 | 38.033 |
| Venituri totale | 185.708 | 255.013 | 246.947 | 196.645 | 118.967 | 18.382 | 181.355 | 121.110 | 84.528 | 38.033 |
| Cheltuieli totale | 172.947 | 173.184 | 138.479 | 94.161 | 51.329 | 51.349 | 163.933 | 58.817 | 28.363 | 26.673 |
| Profit / pierdere brută | 12.761 | 81.829 | 108.468 | 102.484 | 67.638 | -32.967 | 17.422 | 62.293 | 56.165 | 11.360 |
| Profit / pierdere netă | 11.127 | 79.649 | 106.047 | 97.235 | 64.140 | -33.495 | 11.981 | 58.659 | 53.629 | 10.219 |
| Active imobilizate | 31.146 | 33.512 | 28.643 | 32.132 | 7.701 | 15.564 | 27.034 | 23.249 | 23.381 | 8.120 |
| Active circulante | 44.148 | 62.723 | 92.599 | 74.178 | 112.780 | 37.678 | 61.561 | 76.989 | 42.420 | 2.812 |
| Creanțe | — | 25.841 | 68.402 | 46.127 | 1.102 | 727 | 727 | 727 | 11.480 | 1 |
| Casa și conturi la bănci | 44.148 | 36.882 | 24.197 | 28.051 | 111.678 | 36.951 | 60.834 | 76.262 | 30.940 | 2.811 |
| Datorii | 6.789 | 11.343 | 10.466 | 4.346 | 4.048 | 949 | 2.807 | 1.431 | 1.754 | 513 |
| Capitaluri proprii | 68.505 | 84.892 | 110.776 | 101.964 | 116.433 | 52.293 | 85.788 | 98.807 | 64.047 | 10.419 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASTABASTA SRL-D |
| Nr. reg. com. | J2016000709133 |
| EUID | ROONRC.J2016000709133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-21 |
| Sediu social | Str. Ardealului, 10, CAMERA NR.1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ARDEALULUI, NR.10, CAMERA NR.1, BL.L32, SC.C, AP.41 |
| Telefon | 0735748939 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATELIER TELEVISION S.R.L. | aceeași clădire |
| CLARA MEDICAL SURGERY S.R.L. | aceeași clădire |
| COICIU TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| COJO COLAB S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINIT ASSETS S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINIT HOSPITALITY GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERBELIC C.B SRL | aceeași clădire |
| LINEA CATERING CTTM SRL | aceeași clădire |
| NICO & SONS SRL | aceeași clădire |
| NOSTALGIA RETRO DISCO FUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL | aceeași clădire |
| RAZA TIC SRL | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
| 8695205 | EMDA IMPULS SRL |
| 16184953 | EXPERT MARYO CENTER SRL |
| 16358332 | IMAGO STUDIO SRL |
| 16880165 | BEAT MUSIC SRL |
| 17010602 | ATELIER MEDIA SRL |
| 17015570 | URA FILM SRL |
| 17184242 | HERVA PAN SRL |
| 17243101 | LIUTIC FILM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08