PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL
CUI 18245992 · J2005004033135
PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL are CUI 18245992, nr. de înregistrare J2005004033135, înmatriculată pe 22.12.2005. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 32.326.596 lei, profit net 3.864.739 lei, 119 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mil lei · mediana 166 mii lei | de 195× mediana |
| Profit net | 3,9 mil lei · mediana 1 mii lei | de 2.984× mediana |
| Salariați | 119 · mediana 2 | de 60× mediana |
| Marjă netă | 12% · mediana 1% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 272 mii lei · mediana 131 mii lei | 207% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.326.596 | 25.130.461 | 16.176.726 | 12.620.077 | 8.327.298 | 4.484.278 | 9.127.358 | 6.912.959 | 4.572.635 | 2.954.748 | 1.898.307 | 1.022.554 | 371.402 | 637.858 | 408.802 |
| Venituri totale | 32.434.974 | 25.133.511 | 16.375.905 | 13.259.124 | 9.295.813 | 4.610.089 | 9.207.700 | 6.931.635 | 4.583.715 | 2.954.748 | 1.929.632 | 1.024.687 | 391.033 | 638.381 | 416.814 |
| Cheltuieli totale | 27.900.999 | 23.431.594 | 14.007.771 | 9.453.883 | 6.576.729 | 3.514.711 | 6.521.380 | 5.134.521 | 3.521.858 | 2.016.620 | 1.623.420 | 1.166.022 | 391.569 | 446.426 | 415.483 |
| Profit / pierdere brută | 4.533.975 | 1.701.917 | 2.368.134 | 3.805.241 | 2.719.084 | 1.095.378 | 2.686.320 | 1.797.114 | 1.061.857 | 938.128 | 306.212 | -141.335 | -536 | 191.955 | 1.331 |
| Profit / pierdere netă | 3.864.739 | 1.641.134 | 2.244.846 | 3.730.165 | 2.681.972 | 1.063.779 | 2.547.594 | 1.693.426 | 932.207 | 791.072 | 281.541 | -141.335 | -536 | 191.955 | 1.331 |
| Active imobilizate | 28.203.686 | 11.779.055 | 9.254.954 | 4.717.966 | 2.740.762 | 3.221.008 | 3.325.738 | 3.376.026 | 2.912.781 | 928.753 | 158.836 | 126.774 | 88.042 | 12.269 | 15.036 |
| Active circulante | 4.670.599 | 3.132.772 | 1.876.428 | 2.240.221 | 3.255.221 | 2.212.331 | 2.232.007 | 1.208.386 | 650.349 | 961.462 | 624.203 | 455.952 | 450.106 | 225.356 | 239.346 |
| Stocuri | 465.955 | 460.236 | 337.829 | 451.595 | 366.247 | 320.524 | 551.324 | 205.510 | 176.366 | 339.720 | 381.189 | 159.277 | 98.676 | 3.622 | 48.095 |
| Creanțe | 2.173.350 | 1.700.636 | 1.060.236 | 1.221.340 | 411.927 | 573.045 | 1.370.214 | 883.445 | 396.862 | 427.691 | 233.903 | 294.845 | 346.348 | 221.592 | 188.827 |
| Casa și conturi la bănci | 2.031.294 | 971.900 | 478.363 | 567.286 | 2.477.047 | 1.318.762 | 310.469 | 119.431 | 77.121 | 194.051 | 9.111 | 1.830 | 5.082 | 142 | 2.424 |
| Cheltuieli în avans | 260.336 | 3.356 | 168.605 | 5.093 | 780 | 627 | — | — | 298 | 1.634 | 257 | — | — | 10.995 | — |
| Datorii | 22.651.356 | 7.028.796 | 4.741.284 | 1.661.865 | 502.993 | 771.793 | 1.055.153 | 1.458.362 | 1.760.530 | 1.021.159 | 633.679 | 714.650 | 528.737 | 439.956 | 637.673 |
| Venituri în avans | 185.760 | 135.455 | 122.133 | 79.736 | 181.414 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 10.297.505 | 7.750.932 | 6.436.570 | 5.221.679 | 5.312.356 | 4.662.173 | 4.502.592 | 3.126.050 | 1.802.898 | 870.690 | 149.617 | -131.924 | 9.411 | -191.336 | -383.291 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 207.200 | 207.200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 119 | 116 | 65 | 45 | 46 | 35 | 46 | 39 | 24 | 10 | 8 | 5 | 5 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.12.2005 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROFESSIONAL BARTENDING SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J13/4033/2005 |
| EUID | ROONRC.J2005004033135 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2005-12-22 |
| Sediu social | Str. Ardealului, 10, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ARDEALULUI, NR.10, BL.L32, SC.C, ET.3, AP.52 |
| Telefon | 0722681618 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ASTABASTA SRL-D | aceeași clădire |
| ATELIER TELEVISION S.R.L. | aceeași clădire |
| CLARA MEDICAL SURGERY S.R.L. | aceeași clădire |
| COICIU TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| COJO COLAB S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINIT ASSETS S.R.L. | aceeași clădire |
| INFINIT HOSPITALITY GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERBELIC C.B SRL | aceeași clădire |
| LINEA CATERING CTTM SRL | aceeași clădire |
| NICO & SONS SRL | aceeași clădire |
| NOSTALGIA RETRO DISCO FUTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| RAZA TIC SRL | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (35)
Alte firme din Constanţa
| 1859076 | LA HANU ANCUTEI SRL |
| 1859157 | VALMER EXIM SRL |
| 1860852 | SUTAC CO SNC |
| 1862403 | SERVCOM VICA SRL |
| 1862560 | SERVCOM OLIMPIA SRL |
| 1862667 | VULTURUL SRL |
| 1867028 | IUSTI DAN COMPROSERV SRL |
| 1869304 | ANASTASIA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08