ROST RCM S.R.L.
CUI 3601668 · J17/698/1993
ROST RCM S.R.L. are CUI 3601668, nr. de înregistrare J17/698/1993, înmatriculată pe 15.03.1993. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 13.000 lei, profit net 8.393 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 199 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 296% din mediană |
| Marjă netă | 64.6% · mediana 1.6% | de 40× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.000 | 4.800 | 9.600 | 9.600 | 9.600 | 9.200 | 6.433 | 7.982 | 7.179 | 9.000 | 2.700 | 1.600 | 3.731 | 5.385 | 2.578 |
| Venituri totale | 13.502 | 4.800 | 9.600 | 9.600 | 9.987 | 9.200 | 6.433 | 7.982 | 7.599 | 9.000 | 2.700 | 1.600 | 3.731 | 5.385 | 2.578 |
| Cheltuieli totale | 3.548 | 1.735 | 1.290 | 120 | — | — | 1.084 | 1.944 | 1.453 | 892 | 1.260 | 1.251 | 1.817 | 3.111 | 1.751 |
| Profit / pierdere brută | 9.954 | 3.065 | 8.310 | 9.480 | 9.987 | 9.200 | 5.349 | 6.038 | 6.146 | 8.108 | 1.440 | 349 | 1.914 | 2.274 | 827 |
| Profit / pierdere netă | 8.393 | 2.600 | 7.047 | 9.206 | 9.694 | 8.924 | 5.156 | 5.799 | 5.918 | 7.838 | 1.359 | 301 | 1.808 | 2.274 | 827 |
| Active circulante | 31.377 | 54.940 | 52.428 | 45.733 | 36.252 | 26.265 | 17.065 | 12.146 | 6.031 | 6.224 | 88 | 21 | 38 | 12 | 38 |
| Creanțe | 10.000 | 10.000 | — | — | — | — | — | — | — | 6.165 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.377 | 44.940 | 52.428 | 45.733 | 36.252 | 26.265 | 17.065 | 12.146 | 6.031 | 59 | 88 | 21 | 38 | 12 | 38 |
| Datorii | 1.640 | 597 | 685 | 1.037 | 762 | 470 | 193 | 429 | 112 | 60 | 1.762 | 3.054 | 3.572 | 5.354 | 7.654 |
| Capitaluri proprii | 29.737 | 54.343 | 51.743 | 44.696 | 35.490 | 25.795 | 16.872 | 11.717 | 5.919 | 6.164 | -1.674 | -3.033 | -3.534 | -5.342 | -7.616 |
| Capital subscris vărsat | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROST RCM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J17/698/1993 |
| EUID | ROONRC.J17/698/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-15 |
| Sediu social | Str. Saturn, 10, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. SATURN, NR.10, BL.B2, AP.29 |
| Telefon | 036433478 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FIN ART EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| LEPADATU DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| MBC ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| MVP POLL EXPERT SRL | aceeași clădire |
| NOTORIUS GABRIEL ART S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NZN AUTOMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| NZN PROFIL PLUS S.R.L. | aceeași clădire |
| PC & PC SRL inactiv | aceeași clădire |
| RONIMARO SRL | aceeași clădire |
| WEALTHWAVE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOMATE THIS AND THAT S.R.L. | 64 m |
| AVICENNA SRL | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2018 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (28)
Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Galaţi
| 1625024 | VIO-VASI SRL |
| 1625199 | ORION SERVICE SRL |
| 1626208 | BOSTON SRL |
| 1626283 | DANY M.G. SRL |
| 1626550 | ISTINA & C SRL |
| 1627190 | SANDIN SRL |
| 1627297 | EDEN SRL |
| 1627548 | LIBERTATEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25