RO-NICONT 92 S.R.L.
CUI 36034144 · J35/1369/2016
RO-NICONT 92 S.R.L. are CUI 36034144, nr. de înregistrare J35/1369/2016, înmatriculată pe 03.05.2016. Sediul social e în Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8211. În 2025: cifră de afaceri 179.625 lei, profit net 75.282 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 180 mii lei · mediana 172 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | 75 mii lei · mediana 31 mii lei | 240% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 41.9% · mediana 23.6% | 178% din mediană |
| Cifră pe salariat | 90 mii lei · mediana 176 mii lei | 51% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 179.625 | 169.500 | 111.200 | 107.576 | 95.157 | 72.660 | 61.165 | 15.460 | — | — |
| Venituri totale | 179.790 | 169.500 | 111.200 | 107.576 | 95.157 | 72.660 | 61.165 | 15.460 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 102.980 | 65.995 | 46.908 | 11.634 | 9.292 | 20.079 | 24.455 | 1.718 | 168 | 270 |
| Profit / pierdere brută | 76.810 | 103.505 | 64.292 | 95.942 | 85.865 | 52.581 | 36.710 | 13.742 | -168 | -270 |
| Profit / pierdere netă | 75.282 | 101.893 | 63.179 | 93.685 | 83.503 | 50.866 | 35.938 | 13.371 | -168 | -270 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 168 |
| Active circulante | 545.616 | 454.513 | 348.786 | 283.590 | 189.228 | 105.395 | 56.819 | 17.804 | 9.398 | 9.398 |
| Creanțe | 46.100 | 25.100 | 6.050 | 12.050 | 4.774 | 750 | 2.850 | 1.850 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 499.516 | 429.413 | 342.736 | 271.540 | 184.454 | 104.645 | 53.969 | 15.954 | 9.398 | 9.398 |
| Datorii | 23.836 | 8.015 | 4.181 | 2.165 | 1.487 | 1.157 | 3.448 | 371 | 5.336 | 5.336 |
| Capitaluri proprii | 521.780 | 446.498 | 344.605 | 281.425 | 187.741 | 104.238 | 53.371 | 17.433 | 4.062 | 4.230 |
| Capital subscris vărsat | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 | 4.500 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.05.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia |
| CAEN principal | 8211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RO-NICONT 92 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J35/1369/2016 |
| EUID | ROONRC.J35/1369/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-03 |
| Sediu social | Aleea Cito, 37, CAM.1, Orş. Jimbolia, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, ALEEA CITO, NR.37, CAM.1 |
| Telefon | 0753853443 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DRV CUSTOM GARAGE 96 S.R.L. | 59 m |
| SERV SUD REZERVE SRL | 164 m |
| GUSTI & DAVID TRANS SRL inactiv | 187 m |
| HICO-LENY SRL inactiv | 211 m |
| LEONESSA SRL inactiv | 226 m |
| NEW CA&PI SERVICE 2017 SRL | 226 m |
| G.C.G FAVORIT S.R.L. | 231 m |
| MELANIE LAURA SRL | 235 m |
| ALEX - BOGDAN A.B.C. SRL inactiv | 273 m |
| ARADAL SRL | 309 m |
| GAMIAL COMPANY SRL | 338 m |
| SEB-KAMTIM S.R.L. | 374 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7022 | 2018 – 2025 |
| 4673 | 2016 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08