NEW CA&PI SERVICE 2017 SRL
CUI 37590229 · J2017001853359
NEW CA&PI SERVICE 2017 SRL are CUI 37590229, nr. de înregistrare J2017001853359, înmatriculată pe 17.05.2017. Sediul social e în Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8121. În 2024: cifră de afaceri 119.345 lei, profit net 3.968 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 119 mii lei · mediana 188 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 26 mii lei | 16% din mediană |
| Marjă netă | 3.3% · mediana 15.2% | 22% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 119.345 | 90.602 | 56.596 | 58.778 | 39.918 | 35.273 | 34.746 | 16.266 |
| Venituri totale | 120.865 | 90.877 | 56.713 | 64.656 | 39.918 | 35.273 | 34.746 | 16.266 |
| Cheltuieli totale | 116.073 | 82.112 | 37.821 | 30.084 | 32.982 | 38.672 | 36.567 | 34.386 |
| Profit / pierdere brută | 4.792 | 8.765 | 18.892 | 34.572 | 6.936 | -3.399 | -1.821 | -18.120 |
| Profit / pierdere netă | 3.968 | 7.335 | 17.446 | 32.671 | 5.835 | -4.457 | -2.865 | -18.609 |
| Active imobilizate | 2.407 | 1.154 | 3.132 | 5.110 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 54.047 | 44.342 | 45.175 | 9.138 | 7.247 | 4.381 | 4.064 | 16.076 |
| Stocuri | — | 0 | 10.744 | 2.847 | 2.645 | 3.291 | 1.230 | 12.690 |
| Creanțe | 44.198 | 111 | 0 | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 9.849 | 44.231 | 34.431 | 5.911 | 4.602 | 1.090 | 2.834 | 3.386 |
| Datorii | 14.931 | 7.941 | 18.087 | 1.474 | 27.143 | 30.112 | 25.338 | 34.485 |
| Capitaluri proprii | 41.523 | 37.555 | 30.220 | 12.774 | -19.896 | -25.731 | -21.274 | -18.409 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia |
| CAEN principal | 8121 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW CA&PI SERVICE 2017 SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001853359 |
| EUID | ROONRC.J2017001853359 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-17 |
| Sediu social | Str. Griviţei, 7, Orş. Jimbolia, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. GRIVIŢEI, NR.7 |
| Telefon | 0757645192 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LEONESSA SRL inactiv | aceeași clădire |
| MELANIE LAURA SRL | 88 m |
| GUSTI & DAVID TRANS SRL inactiv | 92 m |
| SERV SUD REZERVE SRL | 102 m |
| RO-NICONT 92 S.R.L. | 226 m |
| DRV CUSTOM GARAGE 96 S.R.L. | 279 m |
| HICO-LENY SRL inactiv | 337 m |
| G.C.G FAVORIT S.R.L. | 352 m |
| ALEX - BOGDAN A.B.C. SRL inactiv | 489 m |
| ARADAL SRL | 526 m |
| GAMIAL COMPANY SRL | 539 m |
| SMART CONS SSM SRL inactiv | 542 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08