KREAKONT & SERVICES SRL
CUI 36214811 · J2016000867262
KREAKONT & SERVICES SRL are CUI 36214811, nr. de înregistrare J2016000867262, înmatriculată pe 16.06.2016. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 145.600 lei, profit net 65.246 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 146 mii lei · mediana 172 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 65 mii lei · mediana 31 mii lei | 208% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 44.8% · mediana 23.6% | 190% din mediană |
| Cifră pe salariat | 146 mii lei · mediana 176 mii lei | 83% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 145.600 | 75.550 | — | 27.000 | 19.250 | 16.890 | 5.570 | 8.200 | 5.250 | 900 |
| Venituri totale | 145.632 | 75.635 | 0 | 27.000 | 19.250 | 16.890 | 5.570 | 8.200 | 5.250 | 900 |
| Cheltuieli totale | 79.147 | 57.219 | 848 | 5.958 | 7.133 | 2.878 | 2.578 | 3.083 | 4.998 | 1.920 |
| Profit / pierdere brută | 66.485 | 18.416 | -848 | 21.042 | 12.117 | 14.012 | 2.992 | 5.117 | 252 | -1.020 |
| Profit / pierdere netă | 65.246 | 15.111 | -848 | 20.231 | 11.533 | 13.524 | 2.824 | 4.870 | 93 | -1.047 |
| Active imobilizate | 922 | 713 | — | 325 | 312 | 323 | 321 | 334 | 332 | 702 |
| Active circulante | 72.690 | 23.436 | 15 | 20.350 | 11.575 | 13.578 | 2.785 | 3.827 | 2.515 | 492 |
| Stocuri | 627 | — | — | — | 318 | 123 | — | — | 220 | 82 |
| Creanțe | 50.250 | 16.950 | — | 11.850 | 2.450 | 7.940 | 1.200 | 1.800 | 650 | 400 |
| Casa și conturi la bănci | 11.813 | 6.486 | 15 | 8.500 | 8.807 | 5.515 | 1.585 | 2.027 | 1.645 | 10 |
| Cheltuieli în avans | 20 | 27 | 7 | 99 | 106 | 104 | 47 | 47 | 45 | 45 |
| Datorii | 7.768 | 9.043 | 0 | 303 | 220 | 281 | 129 | 92 | 3.646 | 2.086 |
| Capitaluri proprii | 65.864 | 15.133 | 22 | 20.471 | 11.773 | 13.724 | 3.024 | 4.116 | -754 | -847 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KREAKONT & SERVICES SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000867262 |
| EUID | ROONRC.J2016000867262 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-06-16 |
| Sediu social | Bld. 1848, 20E, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1848, NR.20E, AP.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DENTEXPERT SRL | aceeași clădire |
| MANTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CNS-CMM MARKET SRL inactiv | 23 m |
| NO GLUTEN-SUGAR SRL | 23 m |
| 111 ZENITH ESTHETIQUE S.R.L. | 39 m |
| ACUM FOCUS S.R.L. | 39 m |
| BEST MYRA START S.R.L. inactiv | 39 m |
| DRM HEALTH S.R.L. | 39 m |
| EURO HEALTH CARE SRL | 39 m |
| HUNYADI IT & COMPUTERS SRL inactiv | 39 m |
| KOMBUCIUS ENTERPRISE S.R.L. | 39 m |
| NATAVIMPEX SRL | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08