NATAVIMPEX S.R.L.
CUI 4324140 · J26/1580/1993 · dizolvare
NATAVIMPEX S.R.L. are CUI 4324140, nr. de înregistrare J26/1580/1993, înmatriculată pe 07.07.1993. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2023: cifră de afaceri 2.371 lei, pierdere netă 2.867 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -19 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 2.371 | 3.513 | 11.180 | 10.308 | 12.240 | 11.602 | 10.201 | 10.266 | 10.835 | 11.911 | 13.080 |
| Venituri totale | 0 | 2.371 | 3.513 | 11.180 | 10.308 | 12.240 | 11.602 | 10.201 | 10.266 | 10.835 | 11.911 | 13.080 |
| Cheltuieli totale | 19.078 | 5.238 | 4.947 | 10.348 | 9.660 | 11.204 | 12.674 | 11.735 | 11.289 | 10.285 | 11.083 | 11.934 |
| Profit / pierdere brută | -19.078 | -2.867 | -1.434 | 832 | 648 | 1.036 | -1.072 | -1.534 | -1.023 | 550 | 828 | 1.146 |
| Profit / pierdere netă | -19.078 | -2.867 | -1.531 | 497 | 339 | 669 | -1.420 | -1.840 | -1.331 | 225 | 695 | 963 |
| Active circulante | — | 19.078 | 30.548 | 31.933 | 32.781 | 32.715 | 30.445 | 37.898 | 37.524 | 19.852 | 26.662 | 23.951 |
| Stocuri | — | 19.071 | 30.541 | 31.926 | 32.774 | 32.708 | 30.438 | 36.822 | 36.307 | 19.181 | 25.800 | 23.483 |
| Casa și conturi la bănci | — | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 1.076 | 1.217 | 671 | 862 | 468 |
| Datorii | 29.520 | 29.520 | 34.263 | 34.117 | 35.463 | 35.736 | 34.135 | 40.167 | 37.953 | 18.950 | 25.985 | 23.969 |
| Capitaluri proprii | -29.520 | -10.442 | -3.715 | -2.184 | -2.682 | -3.021 | -3.690 | -2.269 | -429 | 902 | 677 | -18 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.07.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NATAVIMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1580/1993 |
| EUID | ROONRC.J26/1580/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-07-07 |
| Sediu social | Bld. 1848, 22, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1848, NR.22, AP.43 |
| Telefon | 0365407539 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 111 ZENITH ESTHETIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| ACUM FOCUS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST MYRA START S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DRM HEALTH S.R.L. | aceeași clădire |
| EURO HEALTH CARE SRL | aceeași clădire |
| HUNYADI IT & COMPUTERS SRL inactiv | aceeași clădire |
| KOMBUCIUS ENTERPRISE S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTEXPERT SRL | 39 m |
| KREAKONT & SERVICES SRL | 39 m |
| MANTRANS SRL inactiv | 39 m |
| FARMA DAN PRES SRL | 49 m |
| SAMIREG MEDICAL SRL | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4772 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
| 1201681 | PRODIMPEX CONDOR SRL |
| 1230660 | MON EXIM SRL |
| 1233810 | CENTRAL INTEX SRL |
| 2526002 | MEZA COM SRL |
| 3447314 | TRANIA IMPEX SRL |
| 4275632 | POSETA EXIMP SRL |
| 6275272 | GIRDA COM SRL |
| 9066351 | VOGUE SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08