AUTOMOTIVE RECOVERY SRL
CUI 36214943 · J2016000863268
AUTOMOTIVE RECOVERY SRL are CUI 36214943, nr. de înregistrare J2016000863268, înmatriculată pe 16.06.2016. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 52.848 lei, profit net 3.279 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 158 mii lei | 33% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 5 mii lei | 63% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.2% · mediana 3.2% | 194% din mediană |
| Cifră pe salariat | 53 mii lei · mediana 175 mii lei | 30% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2016 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52.848 | 50.340 | 140.889 | 21.306 |
| Venituri totale | 52.848 | 50.340 | 140.889 | 21.306 |
| Cheltuieli totale | 48.918 | 74.668 | 82.215 | 16.989 |
| Profit / pierdere brută | 3.930 | -24.328 | 58.674 | 4.317 |
| Profit / pierdere netă | 3.279 | -24.459 | 57.293 | 3.891 |
| Active imobilizate | 1.496 | 4.268 | 7.041 | 12.907 |
| Active circulante | 7.243 | 7.334 | 74.203 | 3.023 |
| Creanțe | 3.179 | 3.519 | 51.933 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.064 | 3.815 | 22.270 | 3.023 |
| Cheltuieli în avans | 1.302 | — | — | — |
| Datorii | 23.711 | 28.551 | 23.711 | 11.839 |
| Capitaluri proprii | -13.670 | -16.949 | 57.533 | 4.091 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTOMOTIVE RECOVERY SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000863268 |
| EUID | ROONRC.J2016000863268 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-06-16 |
| Sediu social | Str. Înfrăţirii, 15, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.15, AP.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APLITEC GOSC S.R.L. | aceeași clădire |
| DINEA SANODENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GWENDOLEN IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACTIUS SRL inactiv | 26 m |
| BAGGER SILO CARS S.R.L. | 26 m |
| BASAMATRANS SRL | 26 m |
| ELITE STREET TAXI S.R.L. | 26 m |
| KIMKEV AKTIV S.R.L. | 26 m |
| MDHT BUSINESS CONSULT S.R.L. | 26 m |
| REMODELING BODY BY REYA S.R.L. | 26 m |
| SICO THERM SRL | 26 m |
| WAKABA SRL inactiv | 26 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 30079554 | GHERENDI LUMINIŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 38432782 | DINEA SANODENT S.R.L. inactiv |
| 38511088 | APLITEC GOSC S.R.L. |
| 43218514 | CSISZER ROLAND HUNOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25