Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ELITE STREET TAXI S.R.L.

CUI 40833905 · J2019000768265

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ELITE STREET TAXI S.R.L. are CUI 40833905, nr. de înregistrare J2019000768265, înmatriculată pe 22.03.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 104.106 lei, pierdere netă 8.290 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Cifra de afaceri a crescut 22%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 104 mii lei · mediana 158 mii lei 66% din mediană
Profit net -8 mii lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -8% · mediana 3.2% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 104 mii lei · mediana 175 mii lei 60% din mediană

Comparat cu 94.300 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 104 mii lei
2019: 80 mii lei 192020: 84 mii lei 202021: 88 mii lei 212022: 118 mii lei 222023: 111 mii lei 232024: 86 mii lei 242025: 104 mii lei 25
Profit net -8 mii lei
2019: 46 mii lei 192020: 47 mii lei 202021: 48 mii lei 212022: 62 mii lei 222023: 41 mii lei 232024: 773 lei 242025: -8 mii lei 25
Salariați 1
2019: 2 192020: 2 202021: 2 212022: 2 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri netă104.10685.567110.871117.99487.86784.47480.016
Venituri totale104.10685.567115.673117.99788.02485.47080.016
Cheltuieli totale111.35584.04173.25152.78437.16836.63532.795
Profit / pierdere brută-7.2491.52642.42265.21350.85648.83547.221
Profit / pierdere netă-8.29077341.28862.31848.22046.97846.371
Active imobilizate33.751——1.9836.74311.65716.417
Active circulante1.41727.25645.69263.98343.13236.91633.167
Casa și conturi la bănci1.41727.25645.69263.98343.13236.91633.167
Datorii20.9174.7153.9243.1681.1751.1152.813
Capitaluri proprii14.25122.54141.76862.79848.70047.45846.771
Capital subscris vărsat400400400400400400400
Număr mediu de salariați1112222

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 22.03.2019
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
CAEN principal4933
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCELITE STREET TAXI S.R.L.
Nr. reg. com.J2019000768265
EUIDROONRC.J2019000768265
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2019-03-22
Sediu socialStr. Înfrăţirii, 13, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ
Domiciliu fiscalJUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.13, AP.10
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACTIUS SRL inactiv aceeași clădire
BAGGER SILO CARS S.R.L. aceeași clădire
BASAMATRANS SRL aceeași clădire
KIMKEV AKTIV S.R.L. aceeași clădire
MDHT BUSINESS CONSULT S.R.L. aceeași clădire
REMODELING BODY BY REYA S.R.L. aceeași clădire
SICO THERM SRL aceeași clădire
WAKABA SRL inactiv aceeași clădire
APLITEC GOSC S.R.L. 26 m
AUTOMOTIVE RECOVERY SRL 26 m
DINEA SANODENT S.R.L. inactiv 26 m
GWENDOLEN IMPEX SRL inactiv 26 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

49332025
49322019 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (9)

32632838 BASAMATRANS SRL
40842024 YRA MURES S.R.L.
45355534 KIMKEV AKTIV S.R.L.
46410874 BAGGER SILO CARS S.R.L.
49807322 REMODELING BODY BY REYA S.R.L.
50617836 MDHT BUSINESS CONSULT S.R.L.
51434969 PORUMB RĂZVAN-ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
51500434 ZAGON PETRONELA-OANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (12)

478149314932493349414942522152245226532077119531

Alte firme din Mureş

1197238 COMERT IMPORT EXPORT SERVICII SRL
1207510 TRANSRELAXA SRL
1213830 TRANS EURO SRL
1217343 TAXI CORNISA SRL
2522582 TRANS VOL BONA SRL
2850253 HORIA COM SRL
3259035 TRANSLAS SRL
3563106 PROMT AUTOSERVICE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25