LIVALI FAMILY WORK SRL
CUI 36640574 · J28/715/2016
LIVALI FAMILY WORK SRL are CUI 36640574, nr. de înregistrare J28/715/2016, înmatriculată pe 17.10.2016. Sediul social e în Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2599. În 2025: cifră de afaceri 1.500 lei, profit net 1.289 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2 mii lei · mediana 252 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 7 mii lei | 17% din mediană |
| Marjă netă | 85.9% · mediana 3% | de 29× mediana |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.500 | 2.900 | 1.950 | 4.500 | 4.900 | 4.060 | 6.254 | — | 4.782 | 1.700 |
| Venituri totale | 1.500 | 2.900 | 1.950 | 4.500 | 2.891 | 5.081 | 10.071 | 2.517 | 6.697 | 1.700 |
| Cheltuieli totale | — | — | 400 | 400 | 683 | 2.418 | 5.295 | 300 | 3.420 | 35 |
| Profit / pierdere brută | 1.500 | 2.900 | 1.550 | 4.100 | 2.208 | 2.663 | 4.776 | 2.217 | 3.277 | 1.665 |
| Profit / pierdere netă | 1.289 | 2.487 | 1.337 | 3.981 | 2.077 | 2.541 | 4.588 | 2.217 | 3.134 | 1.614 |
| Active imobilizate | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | — | — | — | — | 635 |
| Active circulante | 21.553 | 20.053 | 17.353 | 15.703 | 11.503 | 14.416 | 11.881 | 7.165 | 5.091 | 1.900 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 2.118 | 2.950 | 977 | 977 | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.553 | 20.053 | 17.353 | 15.703 | 11.503 | 12.298 | 8.931 | 6.188 | 4.114 | 1.900 |
| Datorii | 1.087 | 876 | 663 | 350 | 131 | 122 | 128 | 0 | 143 | 721 |
| Capitaluri proprii | 25.466 | 24.177 | 21.690 | 20.353 | 16.372 | 14.294 | 11.753 | 7.165 | 4.948 | 1.814 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.10.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 2599 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIVALI FAMILY WORK SRL |
| Nr. reg. com. | J28/715/2016 |
| EUID | ROONRC.J28/715/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-10-17 |
| Sediu social | Str. Principală, 342, Sat Fălcoiu Com. Fălcoiu, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT FĂLCOIU COM. FĂLCOIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.342 |
| Telefon | 0765970077 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACOPE.RO ROOF S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO FARM FĂLCOIU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ inactiv | aceeași clădire |
| BOGMAR CEREALPROD S.R.L. | aceeași clădire |
| CABMEDSTEL SERB S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUDIU DRAGOMIR TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CYRO & ROBERTA BORŢA SRL | aceeași clădire |
| D&G CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| DANIEL AUTO LIFE COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| DEPOZITUL DE LA COLŢ S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| FABRICA DE ACOPERISURI S.R.L. | aceeași clădire |
| GODEANU TRANS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2599 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08