ATELIER CONTRAST2 S.R.L.
CUI 37200083 · J2018000717314
ATELIER CONTRAST2 S.R.L. are CUI 37200083, nr. de înregistrare J2018000717314, înmatriculată pe 24.10.2018. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 958.816 lei, profit net 482.013 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 959 mii lei · mediana 172 mii lei | 557% din mediană |
| Profit net | 482 mii lei · mediana 31 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 50.3% · mediana 23.7% | 212% din mediană |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 176 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 958.816 | 871.592 | 649.001 | 487.180 | 254.295 | 297.494 | 84.174 | 14.597 | 6.630 |
| Venituri totale | 970.518 | 891.356 | 654.486 | 487.180 | 254.295 | 297.494 | 84.239 | 14.597 | 6.630 |
| Cheltuieli totale | 464.654 | 423.863 | 374.603 | 201.564 | 196.210 | 167.328 | 60.095 | 8.377 | 6.346 |
| Profit / pierdere brută | 505.864 | 467.493 | 279.883 | 285.616 | 58.085 | 130.166 | 24.144 | 6.220 | 284 |
| Profit / pierdere netă | 482.013 | 446.193 | 273.469 | 280.988 | 55.848 | 127.311 | 23.302 | 5.782 | 85 |
| Active imobilizate | 273.459 | 116.999 | 113.075 | 142.371 | 135.865 | 4.938 | 3.281 | — | — |
| Active circulante | 398.711 | 372.055 | 160.400 | 247.452 | 71.314 | 135.814 | 53.429 | 9.947 | 5.132 |
| Stocuri | 364 | — | — | — | — | — | — | — | 345 |
| Creanțe | 308.292 | 189.340 | 36.319 | 2.894 | 2.493 | 2.820 | 2.690 | 676 | 764 |
| Casa și conturi la bănci | 90.055 | 182.715 | 124.081 | 244.558 | 68.821 | 132.994 | 50.739 | 9.271 | 4.023 |
| Cheltuieli în avans | 4.000 | 4.000 | — | 8.146 | 13.916 | — | — | — | — |
| Datorii | 193.957 | 46.661 | -194 | 68.102 | 91.217 | 7.231 | 6.476 | 3.880 | 4.847 |
| Venituri în avans | — | — | — | 48.450 | 48.450 | 5.840 | 20.865 | — | — |
| Capitaluri proprii | 482.213 | 446.393 | 273.669 | 281.417 | 81.428 | 127.681 | 29.369 | 6.067 | 285 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 23.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIER CONTRAST2 S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000717314 |
| EUID | ROONRC.J2018000717314 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-24 |
| Sediu social | Str. Matei Basarab, 19B, Camera 1, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. MATEI BASARAB, NR.19B, CAMERA 1 |
| Telefon | 0747112405 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIANT CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORYPERSAL S.R.L. | aceeași clădire |
| SELECTSTORE S.R.L. | aceeași clădire |
| URBANOTEKA S.R.L. | aceeași clădire |
| VLASTEF S.R.L. | aceeași clădire |
| LĂCRIMIOARA VĂSC - STIL DE VIAȚĂ SĂNĂTOS S.R.L. | 68 m |
| SĂNĂTATE VĂSC S.R.L. | 68 m |
| ATLAS SILVANIA SRL | 180 m |
| BIO EURO MESEŞ S.R.L. | 319 m |
| BMS WOOD STUDIO S.R.L. | 319 m |
| BULL FITNESS S.R.L. | 319 m |
| CONCRETE CONS S.R.L. | 319 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25