END DENT STUDIO SRL
CUI 37227380 · J12/1021/2017
END DENT STUDIO SRL are CUI 37227380, nr. de înregistrare J12/1021/2017, înmatriculată pe 17.03.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 614.839 lei, profit net 413.033 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 615 mii lei · mediana 220 mii lei | 280% din mediană |
| Profit net | 413 mii lei · mediana 40 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 67.2% · mediana 22.2% | 303% din mediană |
| Cifră pe salariat | 615 mii lei · mediana 202 mii lei | 304% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 614.839 | 607.061 | 518.409 | 483.277 | 427.886 | 433.369 | 390.877 | 359.392 | 307.561 |
| Venituri totale | 614.839 | 607.061 | 518.409 | 483.277 | 539.135 | 433.369 | 394.854 | 359.392 | 307.561 |
| Cheltuieli totale | 183.729 | 187.301 | 174.251 | 159.017 | 102.797 | 90.515 | 105.591 | 83.528 | 16.215 |
| Profit / pierdere brută | 431.110 | 419.760 | 344.158 | 324.260 | 436.338 | 342.854 | 289.263 | 275.864 | 291.346 |
| Profit / pierdere netă | 413.033 | 401.912 | 339.078 | 319.427 | 431.594 | 338.815 | 285.320 | 272.270 | 288.270 |
| Active imobilizate | 276.725 | 133.747 | 233.456 | 320.207 | 426.943 | 63.095 | 113.572 | 134.321 | — |
| Active circulante | 348.796 | 356.328 | 302.056 | 354.412 | 157.587 | 282.709 | 214.008 | 183.392 | 292.963 |
| Creanțe | 316.012 | 149.733 | 201.944 | 253.695 | 149.399 | 156.114 | 137.251 | 96.894 | 156.535 |
| Casa și conturi la bănci | 32.784 | 206.595 | 100.112 | 100.717 | 8.188 | 126.595 | 76.757 | 86.498 | 136.428 |
| Datorii | 211.713 | 87.923 | 99.767 | 354.952 | 152.696 | 6.749 | 42.020 | 45.203 | 4.493 |
| Capitaluri proprii | 413.808 | 402.152 | 435.745 | 319.667 | 431.834 | 339.055 | 285.560 | 272.510 | 288.470 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | END DENT STUDIO SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1021/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/1021/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-17 |
| Sediu social | Str. Păltiniş, 11, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PĂLTINIŞ, NR.11 |
| Telefon | 0744401550 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EURO DESIGN BUILD S.R.L. inactiv | 17 m |
| ATELIER RVD SRL | 23 m |
| CARPATHEON GROUP S.R.L. | 23 m |
| BEARDEDDEV S.R.L. | 38 m |
| DE TRAS S.R.L. | 38 m |
| GAIA REALTY S.R.L. | 38 m |
| JUST US IT SOLUTIONS S.R.L. | 38 m |
| MONOGRAM INTERNATIONAL S.R.L. | 38 m |
| MONOGRAM INVEST S.R.L. | 38 m |
| MONOGRAM LIVING S.R.L. | 38 m |
| PLUS CONCEPT S.R.L. | 38 m |
| FIARENT SRL | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Cluj
| 213939 | DENTA POP SRL |
| 246537 | SANO PRAX SRL |
| 251606 | B D COMPLEX STOMATOLOGIC SRL |
| 2878238 | DSDCLINIC SRL |
| 2896714 | ART DENTAL SRL |
| 3745493 | AVICENA SRL |
| 3879592 | IVLADIS COMEXIM SRL |
| 4215568 | PASC & COMP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25