BEARDEDDEV S.R.L.
CUI 44203147 · J12/2137/2021 · dizolvare
BEARDEDDEV S.R.L. are CUI 44203147, nr. de înregistrare J12/2137/2021, înmatriculată pe 28.04.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 239.453 lei, profit net 167.473 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 239 mii lei · mediana 159 mii lei | 151% din mediană |
| Profit net | 167 mii lei · mediana 40 mii lei | 422% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 69.9% · mediana 36.4% | 192% din mediană |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 221 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239.453 | 273.493 | 291.192 | 203.356 | 64.367 |
| Venituri totale | 239.694 | 273.493 | 291.192 | 203.356 | 64.367 |
| Cheltuieli totale | 65.180 | 51.716 | 44.434 | 39.137 | 22.496 |
| Profit / pierdere brută | 174.514 | 221.777 | 246.758 | 164.219 | 41.871 |
| Profit / pierdere netă | 167.473 | 213.736 | 243.904 | 162.225 | 41.240 |
| Active imobilizate | 6.560 | 13.120 | — | — | — |
| Active circulante | 165.419 | 205.704 | 247.776 | 166.780 | 45.032 |
| Creanțe | 152.012 | 181.850 | 192.467 | 109.909 | 25.011 |
| Casa și conturi la bănci | 13.407 | 23.854 | 55.309 | 56.871 | 20.021 |
| Cheltuieli în avans | 306 | 626 | 265 | — | — |
| Datorii | 4.572 | 5.474 | 3.897 | 4.315 | 3.592 |
| Capitaluri proprii | 167.713 | 213.976 | 244.144 | 162.465 | 41.440 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BEARDEDDEV S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/2137/2021 |
| EUID | ROONRC.J12/2137/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-04-28 |
| Sediu social | Str. Păltiniş, 10-12, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PĂLTINIŞ, NR.10-12, AP.1 |
| Telefon | 0721217790 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DE TRAS S.R.L. | aceeași clădire |
| GAIA REALTY S.R.L. | aceeași clădire |
| JUST US IT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MONOGRAM INTERNATIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| MONOGRAM INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| MONOGRAM LIVING S.R.L. | aceeași clădire |
| PLUS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIEVAL ART SRL inactiv | 32 m |
| RADRO GESA SRL | 32 m |
| END DENT STUDIO SRL | 38 m |
| ATELIER RVD SRL | 39 m |
| CARPATHEON GROUP S.R.L. | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25