LASER HUNT SRL
CUI 37298136 · J2017001263129
LASER HUNT SRL are CUI 37298136, nr. de înregistrare J2017001263129, înmatriculată pe 29.03.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 435.049 lei, pierdere netă 106.905 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 435 mii lei · mediana 66 mii lei | 656% din mediană |
| Profit net | -107 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -24.6% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 145 mii lei · mediana 83 mii lei | 174% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 435.049 | 466.768 | 375.181 | 289.941 | 184.981 | 117.283 | 541.995 | 289.936 | 18.972 |
| Venituri totale | 465.049 | 466.768 | 515.886 | 289.941 | 310.839 | 202.602 | 578.756 | 293.278 | 18.972 |
| Cheltuieli totale | 563.529 | 457.179 | 460.947 | 354.253 | 271.528 | 196.892 | 477.228 | 268.390 | 10.767 |
| Profit / pierdere brută | -98.480 | 9.589 | 54.939 | -64.312 | 39.311 | 5.710 | 101.528 | 24.888 | 8.205 |
| Profit / pierdere netă | -106.905 | 2.495 | 49.885 | -67.128 | 37.962 | 3.684 | 95.740 | 20.923 | 7.636 |
| Active imobilizate | 474.737 | 389.561 | 13.505 | 95.712 | 133.875 | 36.761 | 76.863 | 117.319 | 49.690 |
| Active circulante | 77.042 | 101.253 | 162.513 | 40.534 | 55.375 | 100.015 | 133.880 | 96.695 | 61.552 |
| Stocuri | 3.898 | 13.756 | 11.472 | 478 | 26 | 36.057 | 8.649 | 8.563 | 23.836 |
| Creanțe | 11.792 | 11.051 | 9.143 | 27.940 | 21.406 | 57.190 | 67.010 | 25.212 | 37.258 |
| Casa și conturi la bănci | 61.352 | 76.446 | 141.898 | 12.116 | 33.943 | 6.768 | 58.221 | 62.920 | 458 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 40.869 | 93.282 | 134.151 | 134.151 | 103.133 | 141.582 | 62.480 |
| Datorii | 550.273 | 380.022 | 108.590 | 167.616 | 156.647 | 37.411 | 37.258 | 137.958 | 165.886 |
| Venituri în avans | — | — | — | 3.500 | 344 | 105.068 | 151.854 | 188.615 | — |
| Capitaluri proprii | 1.506 | 110.792 | 108.297 | 58.412 | 166.410 | 128.448 | 124.764 | 29.023 | 7.836 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LASER HUNT SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001263129 |
| EUID | ROONRC.J2017001263129 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-29 |
| Sediu social | Str. Spicului, 34, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SPICULUI, NR.34 |
| Telefon | 0740037007 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INSPIRO STUDIO CLUJ S.R.L. | 60 m |
| MIMOSA K STUDIO S.R.L. | 63 m |
| MIDANEL RIDE S.R.L. | 66 m |
| NICO SI RAZVAN S.R.L. | 93 m |
| JOYFUL ALLEGRIA S.R.L. | 104 m |
| COLCERIU TAXI SRL | 105 m |
| COULISSE LIPS S.R.L. | 105 m |
| CRISTAL AUTO SRL | 105 m |
| FLORIN OARGA INVEST SRL | 105 m |
| KRAFTSOFT DEVELOPMENT S.R.L. | 105 m |
| LINIA MEDICAL S.R.L. | 105 m |
| MATAMISARAY SERVICII S.R.L. inactiv | 105 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Cluj
| 199770 | TEHNOMEDICA SRL |
| 244900 | TRIMIX IMPEX SRL |
| 2865823 | VARO MIRCEA SNC |
| 2880831 | SANDRA MODCONF SRL |
| 2881918 | MAS PLAST GENIAL SRL |
| 3554620 | BISOS COMIMPEX SRL |
| 5149306 | DROPIA EXIM SRL |
| 7055410 | FLIODA PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25