MARKETJUNK MANAGEMENT S.R.L.
CUI 37590458 · J2017001120299
MARKETJUNK MANAGEMENT S.R.L. are CUI 37590458, nr. de înregistrare J2017001120299, înmatriculată pe 17.05.2017. Sediul social e în Sat Berceni, Comuna Berceni, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3821. În 2025: cifră de afaceri 2.230.603 lei, profit net 625.272 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 392 mii lei | 569% din mediană |
| Profit net | 625 mii lei · mediana 10 mii lei | de 61× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 3 | 67% din mediană |
| Marjă netă | 28% · mediana 2.7% | de 10× mediana |
| Cifră pe salariat | 1,1 mil lei · mediana 186 mii lei | 599% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.230.603 | 1.768.097 | 363.258 | 185.710 | — | 49.486 | 130.042 | 422.205 | 380.710 |
| Venituri totale | 2.289.800 | 1.768.102 | 363.174 | 215.710 | 0 | 57.811 | 130.042 | 422.205 | 380.710 |
| Cheltuieli totale | 1.537.338 | 1.149.475 | 115.030 | 125.747 | — | 117.496 | 141.178 | 76.343 | 28.695 |
| Profit / pierdere brută | 752.462 | 618.627 | 248.144 | 89.963 | 0 | -59.685 | -11.136 | 345.862 | 352.015 |
| Profit / pierdere netă | 625.272 | 573.722 | 245.056 | 87.382 | 0 | -60.130 | -12.436 | 341.643 | 348.208 |
| Active imobilizate | 241.793 | 1.977 | 23.295 | — | — | — | — | — | 122 |
| Active circulante | 1.140.515 | 891.501 | 278.030 | 49.697 | — | 40.348 | 80.449 | 369.888 | 432.844 |
| Stocuri | 123.313 | 28.321 | 401 | — | — | 16.587 | — | 6.492 | 182 |
| Creanțe | 952.901 | 695.647 | 182.585 | 48.397 | — | 22.624 | 7.194 | 270.334 | 80.110 |
| Casa și conturi la bănci | 64.301 | 167.533 | 95.044 | 1.300 | — | 1.137 | 73.255 | 93.062 | 352.552 |
| Datorii | 756.796 | 319.516 | 50.172 | 26.956 | 0 | 112.714 | 92.684 | 28.044 | 84.558 |
| Capitaluri proprii | 625.512 | 573.962 | 251.153 | 22.741 | 0 | -72.366 | -12.235 | 341.844 | 348.408 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 3 | 4 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 3821 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARKETJUNK MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017001120299 |
| EUID | ROONRC.J2017001120299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-17 |
| Sediu social | Str. Decebal, 5, Sat Berceni Com. Berceni, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. DECEBAL, NR.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AF TERRACE BBQ S.R.L. | 90 m |
| EUROMONT PIPING S.R.L. | 163 m |
| CER SENIN CONCEPT S.R.L. inactiv | 193 m |
| SUERTE LA MIZI SRL | 237 m |
| ASIV T&D HOUSE CONCEPT S.R.L. | 268 m |
| AUTOMATIC PAPER PRODUCTION S.R.L. inactiv | 268 m |
| HULDRA BOHO FOREST S.R.L. | 268 m |
| KARDINAL ECONOMIC PLAN S.R.L. inactiv | 268 m |
| KROSS INSTAL S.R.L. | 268 m |
| LOGISTIC QUARTZ S.R.L. inactiv | 268 m |
| NOVA PRO UTIL S.R.L. inactiv | 268 m |
| ORIGINAL MODERN PAPER S.R.L. | 268 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (54)
Alte firme din Prahova
| 1351883 | TEHCOM SRL |
| 1354685 | NORD STAR SERV SRL |
| 1356619 | REMAT PRAHOVA SA |
| 5621084 | CAMICOS SRL |
| 6318667 | CARTOMET SERVICE SRL |
| 7831287 | DRAGERO COM SRL |
| 11774163 | XADEL COM SRL |
| 12347985 | RAICOND METAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-21 · ONRC: 2026-10-25