CAMICOS SRL
CUI 5621084 · J1994001151296
CAMICOS SRL are CUI 5621084, nr. de înregistrare J1994001151296, înmatriculată pe 06.05.1994. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3821. În 2025: cifră de afaceri 401.300 lei, pierdere netă 17.112 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 401 mii lei · mediana 392 mii lei | 102% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 10 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 3 | 33% din mediană |
| Marjă netă | -4.3% · mediana 2.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 401 mii lei · mediana 186 mii lei | 216% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 401.300 | 763.149 | 616.752 | 684.283 | 675.644 | 959.706 | 1.412.482 | 752.717 | 1.208.389 | 486.199 | 88.116 | 112.108 | 233.825 | 300.476 | 138.265 |
| Venituri totale | 401.301 | 777.457 | 716.314 | 724.927 | 676.184 | 962.605 | 1.413.210 | 760.583 | 1.208.389 | 494.824 | 88.116 | 112.108 | 233.825 | 300.481 | 138.265 |
| Cheltuieli totale | 412.299 | 797.123 | 694.510 | 687.188 | 600.522 | 797.312 | 945.103 | 545.938 | 889.284 | 540.954 | 107.097 | 119.454 | 186.507 | 278.175 | 128.501 |
| Profit / pierdere brută | -10.998 | -19.666 | 21.804 | 37.739 | 75.662 | 165.293 | 468.107 | 214.645 | 319.105 | -46.130 | -18.981 | -7.346 | 47.318 | 22.306 | 9.764 |
| Profit / pierdere netă | -17.112 | -37.942 | 15.286 | 30.634 | 69.441 | 156.415 | 453.976 | 207.038 | 307.021 | -50.735 | -21.624 | -10.709 | 40.303 | 17.772 | 8.095 |
| Active imobilizate | 256.731 | 271.732 | 194.131 | 163.016 | 80.660 | 34.562 | 7.575 | 7.575 | 7.575 | 7.550 | 166.601 | 166.601 | 166.601 | 166.601 | 166.601 |
| Active circulante | 126.514 | 134.463 | 205.640 | 168.065 | 1.035.348 | 1.084.543 | 1.053.313 | 503.392 | 79.796 | 59.073 | 39.197 | 36.833 | 53.389 | 59.996 | 69.437 |
| Stocuri | 28.497 | 33.633 | 63.110 | 70.588 | 128.345 | 84.615 | 7.706 | 24.872 | 11.342 | 25.149 | 20.069 | 16.593 | 27.815 | 29.929 | 25.058 |
| Creanțe | 73.906 | 74.489 | 73.156 | 76.365 | 65.607 | 44.493 | 417.036 | 417.009 | 20.504 | 5.029 | 7.855 | 6.506 | 5.017 | 14.742 | 23.805 |
| Casa și conturi la bănci | 24.111 | 26.341 | 69.374 | 21.112 | 841.396 | 955.435 | 628.571 | 61.511 | 47.950 | 28.895 | 11.273 | 13.734 | 20.557 | 15.325 | 20.574 |
| Datorii | 183.876 | 189.715 | 145.349 | 91.945 | 17.856 | 10.395 | 108.593 | 12.648 | -203.910 | 82.363 | 170.805 | 146.817 | 152.663 | 199.573 | 226.785 |
| Capitaluri proprii | 199.369 | 216.480 | 254.422 | 239.136 | 1.098.152 | 1.108.710 | 952.295 | 498.319 | 291.281 | -15.740 | 34.993 | 56.617 | 67.327 | 27.024 | 9.253 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.05.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 3821 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMICOS SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001151296 |
| EUID | ROONRC.J1994001151296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-05-06 |
| Sediu social | Str. Zambilelor, 11, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ZAMBILELOR, NR.11 |
| Telefon | 0723638275 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CORPOZEN S.R.L. | aceeași clădire |
| DEPARTAMENT STORE COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| FASTDAM CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| SKELARR PLUS SRL | aceeași clădire |
| MIRUMARCOS CONSTRUCT S.R.L. | 62 m |
| JEEFO CONSTRUCT SRL inactiv | 112 m |
| ARCHCLOUD TECHNOLOGIES S.R.L. | 118 m |
| ZET AUTO TRANS S.R.L. | 126 m |
| SALCO CONSULTING S.R.L. | 154 m |
| BARLANIC - SHOP SRL | 155 m |
| BARLII-CAZARE S.R.L. | 155 m |
| DAL COUSINS EVENTS S.R.L.-D. | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 3811 | 2024 – 2025 |
| 3832 | 2020 – 2023 |
| 3811 | 2011 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Prahova
| 1351883 | TEHCOM SRL |
| 1354685 | NORD STAR SERV SRL |
| 1356619 | REMAT PRAHOVA SA |
| 6318667 | CARTOMET SERVICE SRL |
| 7831287 | DRAGERO COM SRL |
| 11774163 | XADEL COM SRL |
| 12347985 | RAICOND METAL SRL |
| 14231889 | POLIMERI EST IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25