DAL COUSINS EVENTS S.R.L.-D.
CUI 44517727 · J29/1627/2021
DAL COUSINS EVENTS S.R.L.-D. are CUI 44517727, nr. de înregistrare J29/1627/2021, înmatriculată pe 30.06.2021. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2025: cifră de afaceri 4.760 lei, profit net 1.523 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5 mii lei · mediana 66 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 2 mii lei | 90% din mediană |
| Marjă netă | 32% · mediana 3.7% | 865% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.760 | 750 | 7.910 | 2.270 |
| Venituri totale | 4.760 | 750 | 8.028 | 2.270 |
| Cheltuieli totale | 3.080 | 1.050 | 8.769 | 1.652 |
| Profit / pierdere brută | 1.680 | -300 | -741 | 618 |
| Profit / pierdere netă | 1.523 | -300 | -741 | 618 |
| Active circulante | 3.845 | 642 | 442 | 1.633 |
| Creanțe | 206 | 363 | 363 | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.639 | 279 | 79 | 1.633 |
| Datorii | 2.780 | 1.100 | 600 | 1.050 |
| Capitaluri proprii | 1.065 | -458 | -158 | 583 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.06.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAL COUSINS EVENTS S.R.L.-D. |
| Nr. reg. com. | J29/1627/2021 |
| EUID | ROONRC.J29/1627/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-06-30 |
| Sediu social | Str. Crâşmăriţelor, 23B, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. CRÂŞMĂRIŢELOR, NR.23B |
| Telefon | 0728596630 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARLANIC - SHOP SRL | aceeași clădire |
| BARLII-CAZARE S.R.L. | aceeași clădire |
| HUH RENTAL SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| INSPET ESTATE S.R.L. | aceeași clădire |
| VECFER SRL | aceeași clădire |
| ARCHCLOUD TECHNOLOGIES S.R.L. | 50 m |
| SALCO CONSULTING S.R.L. | 72 m |
| JEEFO CONSTRUCT SRL inactiv | 83 m |
| THE PERFECT FEELING S.R.L. inactiv | 151 m |
| MIRUMARCOS CONSTRUCT S.R.L. | 152 m |
| CAMICOS SRL | 155 m |
| CORPOZEN S.R.L. | 155 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25