COMTRANSPORT FECHETE SRL
CUI 37844009 · J12/4171/2017
COMTRANSPORT FECHETE SRL are CUI 37844009, nr. de înregistrare J12/4171/2017, înmatriculată pe 27.06.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 59.347 lei, pierdere netă 2.753 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 59 mii lei · mediana 158 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -4.6% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 59.347 | 32.749 | 39.036 | 40.192 | 39.166 | 35.855 | 91.426 | 78.370 | 12.955 |
| Venituri totale | 59.347 | 35.713 | 39.036 | 41.192 | 39.166 | 35.855 | 92.337 | 78.370 | 12.955 |
| Cheltuieli totale | 62.100 | 49.135 | 30.442 | 31.091 | 29.397 | 26.051 | 70.136 | 38.706 | 7.725 |
| Profit / pierdere brută | -2.753 | -13.422 | 8.594 | 10.101 | 9.769 | 9.804 | 22.201 | 39.664 | 5.230 |
| Profit / pierdere netă | -2.753 | -13.422 | 7.288 | 8.927 | 9.588 | 8.863 | 21.288 | 38.035 | 4.842 |
| Active imobilizate | 38.114 | 62.185 | — | — | 397 | 2.233 | 4.320 | 1.250 | 1.750 |
| Active circulante | 40.677 | 18.608 | 100.724 | 99.993 | 92.463 | 94.558 | 86.876 | 44.405 | 3.653 |
| Creanțe | 268 | 577 | 79.000 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.409 | 18.031 | 21.724 | 99.993 | 92.463 | 94.558 | 86.876 | 44.405 | 3.653 |
| Datorii | 1.335 | 584 | 1.293 | 7.850 | 9.644 | 23.163 | 26.431 | 2.578 | 361 |
| Capitaluri proprii | 77.456 | 80.209 | 99.431 | 92.143 | 83.216 | 73.628 | 64.765 | 43.077 | 5.042 |
| Capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.06.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMTRANSPORT FECHETE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/4171/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/4171/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-06-27 |
| Sediu social | Str. Strâmba, 17, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. STRÂMBA, NR.17 |
| Telefon | 0744657159 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PETRU SI EMILIA FRUCT SRL | aceeași clădire |
| PTR FRUCT SRL | aceeași clădire |
| RALUCUTA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CERAMIC LUX LINE S.R.L. | 18 m |
| DANIEL FRANCISC SERV S.R.L. inactiv | 20 m |
| CLUJ EATS EXPRESS S.R.L. | 28 m |
| CU DELIVERY S.R.L. | 28 m |
| GUSTIFY S.R.L. | 28 m |
| ORECO IMPEX SRL | 28 m |
| ROYAL BUSINESS APARTMENT S.R.L. | 28 m |
| SMART PROJECT DISTRIBUTION S.R.L. | 28 m |
| SMART PROJECT EXPERT S.R.L. | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4932 | 2020 – 2025 |
| 4931 | 2017 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 32851536 | RALUCUTA SRL inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25