CERAMIC LUX LINE S.R.L.
CUI 45911486 · J2022001751127
CERAMIC LUX LINE S.R.L. are CUI 45911486, nr. de înregistrare J2022001751127, înmatriculată pe 05.04.2022. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4335. În 2025: cifră de afaceri 252.363 lei, profit net 67.694 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 252 mii lei · mediana 221 mii lei | 114% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 19 mii lei | 363% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 26.8% · mediana 9.3% | 288% din mediană |
| Cifră pe salariat | 126 mii lei · mediana 141 mii lei | 89% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 252.363 | 87.085 | 160.215 | 82.193 |
| Venituri totale | 252.367 | 87.085 | 160.215 | 82.193 |
| Cheltuieli totale | 182.275 | 107.383 | 114.407 | 64.564 |
| Profit / pierdere brută | 70.092 | -20.298 | 45.808 | 17.629 |
| Profit / pierdere netă | 67.694 | -21.038 | 44.239 | 16.823 |
| Active imobilizate | 240.794 | 68.506 | 2.453 | 2.425 |
| Active circulante | 54.120 | 21.814 | 63.814 | 34.365 |
| Creanțe | 26.866 | — | 39.426 | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.254 | 21.814 | 24.388 | 34.365 |
| Cheltuieli în avans | 79 | — | — | — |
| Datorii | 227.059 | 66.879 | 21.788 | 19.767 |
| Capitaluri proprii | 67.934 | 23.441 | 44.479 | 17.023 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4335 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CERAMIC LUX LINE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022001751127 |
| EUID | ROONRC.J2022001751127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-04-05 |
| Sediu social | Str. Salciilor, 12, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SALCIILOR, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMTRANSPORT FECHETE SRL | 18 m |
| PETRU SI EMILIA FRUCT SRL | 18 m |
| PTR FRUCT SRL | 18 m |
| RALUCUTA SRL inactiv | 18 m |
| CRESCO SRL inactiv | 23 m |
| GOLD INVEST MODE SRL inactiv | 23 m |
| LA TEVI PRODSERV SRL inactiv | 23 m |
| ONE COS MARKETING S.R.L. | 23 m |
| EUROSERVICE ITAL RO SRL inactiv | 25 m |
| LALE TOUR TAXI S.R.L. | 27 m |
| PALADIN SRL | 27 m |
| DANIEL FRANCISC SERV S.R.L. inactiv | 32 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4339 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (37)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25