SICULART SERV SRL
CUI 38010982 · J2017001465268
SICULART SERV SRL are CUI 38010982, nr. de înregistrare J2017001465268, înmatriculată pe 20.07.2017. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 66.132 lei, profit net 36.010 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 66 mii lei · mediana 158 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 5 mii lei | 689% din mediană |
| Marjă netă | 54.5% · mediana 3.2% | de 17× mediana |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 66.132 | 58.316 | 74.774 | 83.422 | 103.722 | 99.376 | 148.962 | 156.412 | 20.887 |
| Venituri totale | 76.417 | 58.316 | 80.642 | 83.422 | 103.722 | 109.455 | 148.962 | 156.412 | 20.887 |
| Cheltuieli totale | 33.711 | 36.050 | 56.437 | 68.288 | 92.060 | 85.229 | 107.337 | 90.186 | 18.220 |
| Profit / pierdere brută | 42.706 | 22.266 | 24.205 | 15.134 | 11.662 | 24.226 | 41.625 | 66.226 | 2.667 |
| Profit / pierdere netă | 36.010 | 19.131 | 21.710 | 14.317 | 10.646 | 23.249 | 40.136 | 64.662 | 2.458 |
| Active imobilizate | — | — | — | 2.000 | 8.000 | 14.000 | 1.103 | 2.136 | 86 |
| Active circulante | 37.834 | 24.423 | 22.891 | 15.429 | 17.449 | 28.252 | 44.079 | 67.528 | 4.551 |
| Creanțe | 580 | 580 | 4.710 | 12.687 | 4.223 | 527 | 527 | 727 | — |
| Casa și conturi la bănci | 37.254 | 23.843 | 18.181 | 2.742 | 13.226 | 27.725 | 43.552 | 66.801 | 4.551 |
| Cheltuieli în avans | 2.391 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.386 | 705 | 941 | 2.872 | 4.471 | 4.920 | 4.782 | 4.744 | 1.979 |
| Capitaluri proprii | 37.839 | 23.718 | 21.950 | 14.557 | 20.978 | 37.332 | 40.400 | 64.920 | 2.658 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.07.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SICULART SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001465268 |
| EUID | ROONRC.J2017001465268 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-07-20 |
| Sediu social | Str. Transilvania, 24, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TRANSILVANIA, NR.24, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MEDSERV STIKOB SRL | 28 m |
| DIGIT CONTA S.R.L. | 39 m |
| MOTIV CONSULT SRL | 39 m |
| PRE MARKETING & CONSULTING S.R.L. | 39 m |
| PRIMA EXPERT SRL | 39 m |
| ALEX NAPOLI SRL | 48 m |
| DISTRICT VT S.R.L. | 48 m |
| GRIFIN TRASPORTI S.R.L. | 48 m |
| NEUROSALV S.R.L. inactiv | 48 m |
| POMPEI TRANS CONFORT S.R.L. | 48 m |
| REVO BIZ ADVISORY S.R.L. | 48 m |
| SCREEDING PUMP S.R.L. | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25