POMPEI TRANS CONFORT S.R.L.
CUI 40585141 · J2019000408266
POMPEI TRANS CONFORT S.R.L. are CUI 40585141, nr. de înregistrare J2019000408266, înmatriculată pe 06.02.2019. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 33.870 lei, profit net 14.817 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 34 mii lei · mediana 158 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 5 mii lei | 284% din mediană |
| Marjă netă | 43.7% · mediana 3.2% | de 14× mediana |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.870 | 46.772 | 70.831 | 59.798 | 50.677 | 29.168 | 14.439 |
| Venituri totale | 33.870 | 46.772 | 70.831 | 59.798 | 50.677 | 29.196 | 14.439 |
| Cheltuieli totale | 16.297 | 52.246 | 76.772 | 55.128 | 45.840 | 16.536 | 9.980 |
| Profit / pierdere brută | 17.573 | -5.474 | -5.941 | 4.670 | 4.837 | 12.660 | 4.459 |
| Profit / pierdere netă | 14.817 | -5.474 | -6.649 | 3.948 | 4.837 | 11.947 | 4.026 |
| Active imobilizate | — | — | 7.118 | 24.200 | 41.282 | 4.950 | 8.250 |
| Active circulante | 12.573 | 8.598 | 8.432 | 5.054 | 6.831 | 10.812 | 212 |
| Stocuri | 101 | 169 | 136 | 72 | — | 88 | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 5.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.472 | 8.429 | 8.296 | 4.982 | 6.831 | 5.224 | 212 |
| Cheltuieli în avans | 895 | 826 | 980 | 589 | 680 | 411 | 504 |
| Datorii | 6.586 | 17.359 | 18.991 | 25.655 | 43.716 | 0 | 4.740 |
| Capitaluri proprii | 6.882 | -7.935 | -2.461 | 4.188 | 5.077 | 16.173 | 4.226 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POMPEI TRANS CONFORT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000408266 |
| EUID | ROONRC.J2019000408266 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-06 |
| Sediu social | Str. Transilvania, 22, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TRANSILVANIA, NR.22, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DISTRICT VT S.R.L. | aceeași clădire |
| SCREEDING PUMP S.R.L. | aceeași clădire |
| SIMO & SZASZ WOOD INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GRIFIN TRASPORTI S.R.L. | aceeași clădire |
| NEUROSALV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| REVO BIZ ADVISORY S.R.L. | aceeași clădire |
| ESTTUB SRL inactiv | 36 m |
| IMBOX TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L. | 36 m |
| BUSINESS FARM SRL inactiv | 38 m |
| SMART DENTAL CLINIC SRL | 45 m |
| SMART DENTAL TRADE S.R.L. | 45 m |
| SICULART SERV SRL | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25