DOREMIR QUEEN SRL
CUI 38288246 · J39/945/2017
DOREMIR QUEEN SRL are CUI 38288246, nr. de înregistrare J39/945/2017, înmatriculată pe 29.09.2017. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2024: cifră de afaceri 35.600 lei, profit net 19.735 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 66 mii lei | 54% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 2 mii lei | de 12× mediana |
| Marjă netă | 55.4% · mediana 3.7% | de 15× mediana |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 35.600 | 26.700 | 21.200 | 25.500 | 19.867 | 31.792 | 24.997 | 3.600 |
| Venituri totale | 35.600 | 26.700 | 33.900 | 25.500 | 19.867 | 31.818 | 24.997 | 3.600 |
| Cheltuieli totale | 12.758 | 449 | 5.782 | 7.647 | 7.657 | 3.747 | 10.928 | 323 |
| Profit / pierdere brută | 22.842 | 26.251 | 28.118 | 17.853 | 12.210 | 28.071 | 14.069 | 3.277 |
| Profit / pierdere netă | 19.735 | 22.639 | 27.150 | 17.179 | 11.636 | 27.116 | 13.319 | 3.169 |
| Active imobilizate | 83.502 | — | — | 4.756 | 11.891 | 19.025 | 4.160 | — |
| Active circulante | 19.455 | 79.015 | 73.470 | 81.431 | 57.033 | 38.480 | 25.218 | 15.077 |
| Creanțe | 3.590 | 10.040 | 2.073 | 1.414 | 1.065 | 1.162 | 915 | 235 |
| Casa și conturi la bănci | 15.865 | 68.975 | 71.397 | 80.017 | 55.968 | 37.318 | 24.303 | 14.842 |
| Datorii | 6.630 | 4.198 | 3.901 | 21.911 | 21.827 | 19.565 | 5.901 | 1.908 |
| Capitaluri proprii | 96.327 | 74.817 | 69.569 | 64.276 | 47.097 | 37.940 | 23.477 | 13.169 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.09.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DOREMIR QUEEN SRL |
| Nr. reg. com. | J39/945/2017 |
| EUID | ROONRC.J39/945/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-09-29 |
| Sediu social | Str. Dinicu Golescu, 7, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. DINICU GOLESCU, NR.7, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | 0764421091 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELLACOMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSEC CONSULT SRL | 22 m |
| CREDIT BROKER FINANCE S.R.L. | 22 m |
| OLD WOOD SOUL SRL | 22 m |
| PROIEKT PROTECTION SRL | 22 m |
| DIASTRAL AUTO SRL | 28 m |
| M.P. SCORPION COM SRL | 28 m |
| GO GAS AUTO GPL S.R.L. inactiv | 38 m |
| PAWLAND KAMARAD S.R.L. | 38 m |
| ACCOUNTING SISTEM S.R.L. | 42 m |
| ALESSANDRO & DORU TEAM S.R.L. | 42 m |
| GRAND ACCOUNT SRL | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2021 – 2024 |
| 9602 | 2017 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 1315082 | AJANE CRISTACHE S.R.L. |
| 7620450 | GELCAM SERV SRL |
| 14576888 | ANADIS R & C SRL |
| 14949707 | PAHOMAR SRL |
| 15266141 | ELLA'M SRL |
| 15921755 | NICO STYLE SRL |
| 16717657 | MO & MO SRL |
| 16733911 | SAMBBA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25