MOD4WEB SRL
CUI 38352845 · J2017006030126
MOD4WEB SRL are CUI 38352845, nr. de înregistrare J2017006030126, înmatriculată pe 13.10.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6310. În 2025: cifră de afaceri 69.340 lei, profit net 26.320 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 287 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 114 mii lei | 23% din mediană |
| Marjă netă | 38% · mediana 45.3% | 84% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.340 | 53.643 | 53.159 | 56.065 | 52.679 | 49.055 | 28.813 | 62.364 | 12.834 |
| Venituri totale | 69.633 | 53.659 | 53.457 | 57.343 | 54.488 | 49.953 | 29.513 | 62.521 | 12.834 |
| Cheltuieli totale | 36.397 | 35.501 | 33.256 | 21.031 | 14.449 | 13.662 | 15.495 | 18.324 | 152 |
| Profit / pierdere brută | 33.236 | 18.158 | 20.201 | 36.312 | 40.039 | 36.291 | 14.018 | 44.197 | 12.682 |
| Profit / pierdere netă | 26.320 | 13.945 | 15.818 | 34.664 | 38.616 | 34.914 | 13.138 | 42.326 | 12.297 |
| Active imobilizate | 406 | 1.652 | 3.237 | — | 163 | 357 | 551 | — | — |
| Active circulante | 26.960 | 12.085 | 15.279 | 39.098 | 54.261 | 44.980 | 36.404 | 44.168 | 13.082 |
| Stocuri | — | — | 250 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 11.237 | -1.938 | 8.000 | 28.200 | — | — | 860 | — | 693 |
| Casa și conturi la bănci | 15.723 | 14.023 | 7.029 | 10.898 | 54.261 | 44.980 | 35.544 | 44.168 | 12.389 |
| Cheltuieli în avans | 2.001 | 1.855 | 1.207 | 240 | — | 338 | 248 | — | — |
| Datorii | 2.730 | 1.274 | 3.650 | 4.383 | 133 | 3.000 | 3.442 | 1.545 | 585 |
| Capitaluri proprii | 26.637 | 14.318 | 16.073 | 34.955 | 54.291 | 42.675 | 33.761 | 42.623 | 12.497 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.10.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6310 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOD4WEB SRL |
| Nr. reg. com. | J2017006030126 |
| EUID | ROONRC.J2017006030126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-10-13 |
| Sediu social | Str. Mircea Eliade, 28, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIRCEA ELIADE, NR.28, BL.A2, ET.2, AP.16 |
| Telefon | 0768250936 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIEL ACCOUNTING SRL | aceeași clădire |
| ALT CRAFT ZONE SRL | aceeași clădire |
| BQ DELUXE RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA DE INCALTAMINTE S.R.L. | aceeași clădire |
| CSV HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| DV CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ERGY SUN SRL | aceeași clădire |
| FAST SAFE SPEDITION PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| HOUSECRAFTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| L & V TRADE COFFEE SRL-D | aceeași clădire |
| LINUS TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| MEGAMI COACHING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6311 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (38)
Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08