MEGAMI COACHING S.R.L.
CUI 40083048 · J2018004921124
MEGAMI COACHING S.R.L. are CUI 40083048, nr. de înregistrare J2018004921124, înmatriculată pe 31.10.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 76.838 lei, profit net 15.809 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 77 mii lei · mediana 105 mii lei | 73% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 7 mii lei | 235% din mediană |
| Marjă netă | 20.6% · mediana 10.2% | 202% din mediană |
Comparat cu 19.634 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 76.838 | 51.652 | 18.210 | 33.309 | 52.545 | 59.800 | 61.400 | 8.320 |
| Venituri totale | 76.840 | 51.652 | 18.210 | 33.309 | 52.545 | 59.800 | 61.400 | 8.320 |
| Cheltuieli totale | 55.675 | 48.336 | 22.741 | 18.495 | 33.408 | 37.816 | 48.578 | 4.507 |
| Profit / pierdere brută | 21.165 | 3.316 | -4.531 | 14.814 | 19.137 | 21.984 | 12.822 | 3.813 |
| Profit / pierdere netă | 15.809 | 2.208 | -5.026 | 13.833 | 18.171 | 21.416 | 12.208 | 3.730 |
| Active imobilizate | 95.893 | 3.925 | 3.925 | 5.141 | 4.657 | 2.236 | 3.403 | 0 |
| Active circulante | 16.427 | 19.438 | 13.173 | 9.233 | 14.353 | 24.780 | 13.734 | 6.711 |
| Creanțe | 4.930 | — | — | 8.061 | 11.144 | 22.564 | 11.984 | 5.430 |
| Casa și conturi la bănci | 11.497 | 19.438 | 13.173 | 1.172 | 3.209 | 2.216 | 1.750 | 1.281 |
| Cheltuieli în avans | 356 | 356 | 356 | 113 | 29 | 35 | 77 | — |
| Datorii | 81.286 | 8.138 | 4.081 | 414 | 628 | 5.414 | 4.766 | 2.781 |
| Capitaluri proprii | 31.390 | 15.581 | 13.373 | 14.073 | 18.411 | 21.637 | 12.448 | 3.930 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEGAMI COACHING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018004921124 |
| EUID | ROONRC.J2018004921124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-10-31 |
| Sediu social | Str. Mircea Eliade, 28, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIRCEA ELIADE, NR.28, BL.B2, AP.19 |
| Telefon | 0746817985 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIEL ACCOUNTING SRL | aceeași clădire |
| ALT CRAFT ZONE SRL | aceeași clădire |
| BQ DELUXE RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA DE INCALTAMINTE S.R.L. | aceeași clădire |
| CSV HOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| DV CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ERGY SUN SRL | aceeași clădire |
| FAST SAFE SPEDITION PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| HOUSECRAFTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| L & V TRADE COFFEE SRL-D | aceeași clădire |
| LINUS TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| MIORIX LABS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2022 – 2025 |
| 7112 | 2019 – 2021 |
| 7022 | 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (38)
Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08