ATHR ACCOUNTING SRL
CUI 38445790 · J2017003016082
ATHR ACCOUNTING SRL are CUI 38445790, nr. de înregistrare J2017003016082, înmatriculată pe 03.11.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2025: cifră de afaceri 21.400 lei, profit net 5.535 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 21 mii lei · mediana 188 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 26 mii lei | 22% din mediană |
| Marjă netă | 25.9% · mediana 15.2% | 170% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 21.400 | 52.358 | 71.479 | 47.951 | 74.775 | 134.360 | 57.355 | 25.372 | 56.125 |
| Venituri totale | 21.400 | 52.358 | 71.479 | 47.951 | 74.775 | 134.360 | 57.355 | 25.372 | 56.125 |
| Cheltuieli totale | 14.946 | 18.505 | 41.889 | 48.800 | 17.594 | 38.425 | 17.549 | 9.655 | 10.939 |
| Profit / pierdere brută | 6.454 | 33.853 | 29.590 | -849 | 57.181 | 95.935 | 39.806 | 15.717 | 45.186 |
| Profit / pierdere netă | 5.535 | 29.116 | 28.334 | -1.916 | 55.215 | 94.624 | 39.227 | 15.464 | 44.990 |
| Active imobilizate | 25.627 | 39.380 | 11.642 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 210.043 | 202.641 | 228.784 | 183.797 | 249.364 | 203.716 | 120.866 | 75.706 | 55.869 |
| Creanțe | 114.833 | 114.883 | 156.195 | 151.875 | 74.560 | 69.780 | 17.325 | 10.275 | 7.615 |
| Casa și conturi la bănci | 95.210 | 87.758 | 72.589 | 31.922 | 174.804 | 133.936 | 103.541 | 65.431 | 48.254 |
| Cheltuieli în avans | 35.000 | 35.000 | 35.000 | 60.000 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 0 | -1.447 | 4.551 | 1.256 | 3.328 | 11.316 | 21.827 | 15.052 | 10.679 |
| Capitaluri proprii | 270.670 | 278.468 | 270.875 | 242.541 | 246.036 | 192.400 | 99.039 | 60.654 | 45.190 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.07.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATHR ACCOUNTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2017003016082 |
| EUID | ROONRC.J2017003016082 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-03 |
| Sediu social | Str. Brânduşelor, 92, camera 3, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BRÂNDUŞELOR, NR.92, CAMERA 3, BL.41A, SC.A, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEAND EURO TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| ASILOMAR SRL | aceeași clădire |
| BUSINESS FOR PEOPLE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASA ȘUTU MOB S.R.L. | aceeași clădire |
| DALYELDO SRL inactiv | aceeași clădire |
| FELISER IMPEX SRL | aceeași clădire |
| FERARU & FERARU SOCIETATE IN NUME COLECTIV inactiv | aceeași clădire |
| KORRA-ZONE IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAVI'S CAR WASH S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAVI'S CLEANING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEXAN EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEXY FOR LESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08