ECO FRESH CC S.R.L.
CUI 38493259 · J2017005739233
ECO FRESH CC S.R.L. are CUI 38493259, nr. de înregistrare J2017005739233, înmatriculată pe 15.11.2017. Sediul social e în Oraş Bragadiru, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1039. În 2025: cifră de afaceri 2.526.352 lei, profit net 61.425 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,5 mil lei · mediana 254 mii lei | 993% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 7 mii lei | 821% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.4% · mediana 3% | 80% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,3 mil lei · mediana 162 mii lei | 781% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.526.352 | 600.699 | 220.746 | 225.439 | 80.156 | 129.339 | 204.224 | 122.883 | 6.033 |
| Venituri totale | 2.587.584 | 600.699 | 220.746 | 225.439 | 80.156 | 129.339 | 204.224 | 122.883 | 6.033 |
| Cheltuieli totale | 2.496.910 | 340.234 | 74.100 | 36.903 | 41.234 | 19.363 | 35.965 | 23.412 | 1.446 |
| Profit / pierdere brută | 90.674 | 260.465 | 146.646 | 188.536 | 38.922 | 109.976 | 168.259 | 99.471 | 4.587 |
| Profit / pierdere netă | 61.425 | 248.919 | 145.071 | 183.222 | 37.247 | 106.499 | 162.132 | 95.785 | 4.406 |
| Active imobilizate | 696.606 | 176.297 | — | 1.319 | 3.078 | 4.837 | 6.596 | — | — |
| Active circulante | 902.732 | 272.569 | 161.646 | 188.480 | 303.289 | 264.791 | 257.586 | 102.370 | 4.787 |
| Stocuri | 429.332 | 60.269 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 453.407 | 153.175 | 37.764 | 38.507 | 29.618 | 20.614 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 19.993 | 59.125 | 123.882 | 149.973 | 273.671 | 244.177 | 257.586 | 102.370 | 4.787 |
| Datorii | 1.129.681 | 40.634 | 2.333 | 307 | 97 | 605 | 1.659 | 1.979 | 181 |
| Capitaluri proprii | 469.657 | 408.232 | 159.313 | 189.492 | 306.270 | 269.023 | 262.523 | 100.391 | 4.606 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.11.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 1039 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ECO FRESH CC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017005739233 |
| EUID | ROONRC.J2017005739233 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-15 |
| Sediu social | Str. Câmpia Libertăţii, 22, Parter. Camera 2, Orş. Bragadiru, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.22, PARTER. CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3XDCONTROL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX-IR DECOR SRL | aceeași clădire |
| ALPHA INNOVATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BBY DESIGN MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| DESIRE ME FASHION SRL | aceeași clădire |
| FRESH VIC SRL | aceeași clădire |
| PELINII EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ENRIVAL CONSULTING S.R.L. | 64 m |
| KEEP ART S.R.L. inactiv | 64 m |
| KEEPLINE GLASS S.R.L. | 64 m |
| KEEPLINE GROUP S.R.L. | 64 m |
| MTV SECURITATE MECANICA SRL inactiv | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1039 | 2024 – 2025 |
| 6831 | 2017 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (36)
Alte firme din Ilfov
| 478600 | F.ENCULESCU COM SRL |
| 483657 | CHIAJNA SA |
| 2788453 | CONSERV BUFTEA SA |
| 7456382 | EISBERG SRL |
| 9813970 | SIROM INT TRADING SRL |
| 11847281 | FAMILY MSM SRL |
| 14041515 | CONTEC FOODS SRL |
| 21551886 | ELEDOR IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25