VIRXI CAPING S.R.L.
CUI 38717119 · J2018000014369
VIRXI CAPING S.R.L. are CUI 38717119, nr. de înregistrare J2018000014369, înmatriculată pe 18.01.2018. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 65.000 lei, profit net 52.435 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 65 mii lei · mediana 124 mii lei | 52% din mediană |
| Profit net | 52 mii lei · mediana 17 mii lei | 315% din mediană |
| Marjă netă | 80.7% · mediana 19.4% | 416% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.000 | 55.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 61.800 | 152.717 |
| Venituri totale | 69.452 | 55.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 61.800 | 152.717 |
| Cheltuieli totale | 8.764 | 15.896 | 27.875 | 16.553 | 16.024 | 14.454 | 17.263 | 7.941 |
| Profit / pierdere brută | 60.688 | 39.104 | 32.125 | 43.447 | 43.976 | 45.546 | 44.537 | 144.776 |
| Profit / pierdere netă | 52.435 | 33.786 | 28.038 | 41.683 | 42.392 | 43.881 | 42.683 | 140.194 |
| Active circulante | 292.838 | 219.948 | 184.651 | 184.309 | 164.617 | 142.744 | 119.713 | 144.263 |
| Creanțe | 227.922 | 145.000 | 105.000 | 67.100 | 15.000 | 35.000 | 5.000 | 7.000 |
| Casa și conturi la bănci | 64.916 | 74.948 | 79.651 | 117.209 | 149.617 | 107.744 | 114.713 | 137.263 |
| Datorii | 178.290 | 157.835 | 155.374 | 141.370 | 114.461 | 94.980 | 75.830 | 3.069 |
| Capitaluri proprii | 114.548 | 62.113 | 29.277 | 42.939 | 50.156 | 47.764 | 43.883 | 141.194 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 6832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIRXI CAPING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J36/14/2018 |
| EUID | ROONRC.J2018000014369 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-18 |
| Sediu social | Str. Ing. Dumitru Ivanov, 6, camera 7. subsol, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ING. DUMITRU IVANOV, NR.6, CAMERA 7. SUBSOL |
| Telefon | 0240506195 |
| Web | www.iberom.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6832 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (38)
Sunt 38 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25