Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VAN GULIK DEVELOPMENT S.R.L.

CUI 46360970 · J2022000368366

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VAN GULIK DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 46360970, nr. de înregistrare J2022000368366, înmatriculată pe 24.06.2022. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6832. În 2025: cifră de afaceri 438.959 lei, pierdere netă 94.838 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
+1 Cifra de afaceri a crescut 22%

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 439 mii lei · mediana 124 mii lei 353% din mediană
Profit net -95 mii lei · mediana 17 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -21.6% · mediana 19.4% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 439 mii lei · mediana 172 mii lei 256% din mediană

Comparat cu 55.918 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 439 mii lei
2022: 17 mii lei 222023: 196 mii lei 232024: 359 mii lei 242025: 439 mii lei 25
Profit net -95 mii lei
2022: -6 mii lei 222023: -5 mii lei 232024: 960 lei 242025: -95 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă438.959359.399195.84316.790
Venituri totale458.488364.088200.33517.313
Cheltuieli totale543.707357.288203.30922.821
Profit / pierdere brută-85.2196.800-2.974-5.508
Profit / pierdere netă-94.838960-4.977-5.683
Active imobilizate162.24026.06311.6453.001
Active circulante104.35017.79229.90513.250
Stocuri1.7841.67515.6683.993
Creanțe100.43911.6877.4672.741
Casa și conturi la bănci2.1274.4306.7706.516
Datorii370.92853.35552.01021.734
Capitaluri proprii-104.338-9.500-10.460-5.483
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 24.06.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
CAEN principal6832
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVAN GULIK DEVELOPMENT S.R.L.
Nr. reg. com.J36/368/2022
EUIDROONRC.J2022000368366
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-06-24
Sediu socialStr. Sălciilor, 19A, Mun. Tulcea, TULCEA
Domiciliu fiscalJUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SĂLCIILOR, NR.19A
Telefon0735944486
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

68322025
68312022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (5)

22260699 VANTOR KARMA SRL
32124937 TOR VAN GULIK SRL
36912954 RAO DUO BRAND SRL-D
50897957 VAN GULIK SUPORT S.R.L.

CAEN autorizat (19)

4619552055405590681168206831683270207311731273208210824085619499964096919699

Alte firme din Tulcea

4793758 HERA SRL
17875477 EVALBOM SRL
18716194 M.D. BIACRIS SRL
24307755 TERRA ADMINISTRATIV SRL
38717119 VIRXI CAPING S.R.L.
42755633 RACRISAL COND S.R.L.
47074071 CORRECT EVIDENCE S.R.L.
48464226 REZIDENCE ADMIN CONCEPT S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25