AUTONIK FAST SOLUTIONS S.R.L.
CUI 39103249 · J2018001139122
AUTONIK FAST SOLUTIONS S.R.L. are CUI 39103249, nr. de înregistrare J2018001139122, înmatriculată pe 28.03.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 287.350 lei, profit net 47.497 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 287 mii lei · mediana 199 mii lei | 145% din mediană |
| Profit net | 47 mii lei · mediana 3 mii lei | de 17× mediana |
| Marjă netă | 16.5% · mediana 1.6% | de 10× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 287.350 | 295.450 | 296.600 | 293.750 | 274.650 | 282.000 | 263.130 | 215.820 |
| Venituri totale | 287.350 | 295.450 | 296.600 | 293.750 | 274.650 | 282.000 | 263.130 | 215.820 |
| Cheltuieli totale | 232.069 | 230.182 | 287.581 | 220.762 | 205.621 | 218.795 | 197.866 | 121.905 |
| Profit / pierdere brută | 55.281 | 65.268 | 9.019 | 72.988 | 69.029 | 63.205 | 65.264 | 93.915 |
| Profit / pierdere netă | 47.497 | 55.034 | -285 | 64.351 | 61.778 | 55.545 | 57.370 | 87.440 |
| Active circulante | 67.532 | 62.770 | 64.920 | 117.138 | 85.609 | 56.281 | 97.962 | 87.865 |
| Stocuri | — | 4.800 | — | 7.100 | 12.850 | 11.550 | 40.550 | 74.751 |
| Creanțe | 5.578 | 2.400 | 900 | 7.900 | 5.900 | 9.150 | 7.300 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 61.954 | 55.570 | 64.020 | 102.138 | 66.859 | 35.581 | 50.112 | 12.914 |
| Cheltuieli în avans | 47 | 47 | 282 | — | 209 | — | — | 285 |
| Datorii | 2.451 | 5.098 | 21.757 | 52.535 | 14.315 | 484 | 40.340 | 500 |
| Capitaluri proprii | 65.128 | 57.719 | 43.445 | 64.603 | 71.503 | 55.797 | 57.622 | 87.650 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTONIK FAST SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001139122 |
| EUID | ROONRC.J2018001139122 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-28 |
| Sediu social | Str. Frunzişului, 76, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FRUNZIŞULUI, NR.76, ET.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADARIONIQUE SRL | aceeași clădire |
| ADRIMAR SOLAR SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELA ESTATES S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO DEL SOL SRL | aceeași clădire |
| AUTOBARILI S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTONIK AUTOMOTIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTONIK AUTOPARTS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTONIK COFFEE SRL | aceeași clădire |
| AUTONIK DIESEL PARTS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTONIK DOI SRL | aceeași clădire |
| AUTONIK FOR CARS S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTONIK IMPORT EXPORT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25