PRODUCT COMPACT FARMS COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 39135844 · C2018000006284
PRODUCT COMPACT FARMS COOPERATIVA AGRICOLĂ are CUI 39135844, nr. de înregistrare C2018000006284, înmatriculată pe 03.04.2018. Sediul social e în Sat Stoicăneşti, Comuna Stoicăneşti, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4611. În 2025: cifră de afaceri 1.890.940 lei, profit net 987 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 199 mii lei | 952% din mediană |
| Profit net | 987 lei · mediana 3 mii lei | 35% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 1.6% | 6% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,9 mil lei · mediana 224 mii lei | 845% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.890.940 | 1.448.542 | 1.789.229 | 1.484.417 | 1.328.641 | 1.074.938 | 671.400 |
| Venituri totale | 2.300.376 | 2.186.838 | 3.387.314 | 2.657.250 | 2.566.559 | 2.016.433 | 739.841 |
| Cheltuieli totale | 2.299.212 | 2.166.717 | 3.325.291 | 2.647.711 | 2.563.191 | 1.988.488 | 782.613 |
| Profit / pierdere brută | 1.164 | 20.121 | 62.023 | 9.539 | 3.368 | 27.945 | -42.772 |
| Profit / pierdere netă | 987 | 16.873 | 30.570 | 9.539 | 3.368 | 27.945 | -42.772 |
| Active imobilizate | 1.741.498 | 2.217.389 | 3.010.770 | 3.250.463 | 4.518.212 | 5.587.435 | 2.224.890 |
| Active circulante | 1.548.257 | 1.284.031 | 1.704.155 | 1.887.690 | 1.978.929 | 3.367.393 | 8.572.337 |
| Stocuri | 34.674 | 68.699 | 102.811 | 95 | 6.200 | 2.752 | 2.751 |
| Creanțe | 1.385.747 | 1.147.279 | 1.575.117 | 1.492.212 | 1.664.885 | 3.300.992 | 8.560.738 |
| Casa și conturi la bănci | 127.836 | 68.053 | 26.227 | 395.383 | 307.844 | 63.649 | 8.848 |
| Datorii | 1.603.929 | 1.407.472 | 1.899.574 | 1.257.389 | 1.453.206 | 2.676.360 | 3.766.773 |
| Venituri în avans | 1.630.402 | 2.039.511 | 2.777.787 | 3.874.493 | 5.047.203 | 6.285.104 | 7.065.035 |
| Capitaluri proprii | 55.424 | 54.437 | 37.564 | 6.271 | -3.268 | -6.636 | -34.581 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 4611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRODUCT COMPACT FARMS COOPERATIVA AGRICOLĂ |
| Nr. reg. com. | C2018000006284 |
| EUID | ROONRC.C2018000006284 |
| Formă juridică | CA |
| Înmatriculare | 2018-04-03 |
| Sediu social | Str. Ana Ipătescu, 14B, Sat Stoicăneşti Com. Stoicăneşti, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT STOICĂNEŞTI COM. STOICĂNEŞTI, STR. ANA IPĂTESCU, NR.14B |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DYGAGROFARM S.R.L. | aceeași clădire |
| BOŢA ALX S.R.L. | 187 m |
| ORIZONTUL STOICĂNEŞTILOR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | 213 m |
| VALENTINA,CLAUDIA,ADRIANA S.R.L. | 222 m |
| FERNANDO ALINPAFU S.R.L. | 284 m |
| PREDAN CONSTRUCŢII METALICE S.R.L. | 312 m |
| MI.TRANS METAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 348 m |
| ANDRIPAN GEOCRIS S.R.L. | 394 m |
| PACTUM AD TERRA FARM S.R.L. | 394 m |
| UNICAM AGRIPIT SERV SRL | 431 m |
| HIGH WINS SBN S.R.L. | 436 m |
| SBN EZEL S.R.L. | 436 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 111 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25