B-ON GARDEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI 39345137 · J28/447/2018
B-ON GARDEN SOLUTIONS S.R.L. are CUI 39345137, nr. de înregistrare J28/447/2018, înmatriculată pe 15.05.2018. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4611. În 2024: cifră de afaceri 290.435 lei, profit net 198.329 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -51 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 290.435 | — | 277.002 | 297.472 | 274.504 | 123.958 | 86.975 |
| Venituri totale | 0 | 290.435 | 0 | 277.002 | 297.472 | 274.504 | 123.958 | 86.975 |
| Cheltuieli totale | 50.660 | 55.225 | 33.311 | 43.003 | — | — | — | 4.319 |
| Profit / pierdere brută | -50.660 | 235.210 | -33.311 | 233.999 | 297.472 | 274.504 | 123.958 | 82.656 |
| Profit / pierdere netă | -50.660 | 198.329 | -33.311 | 222.497 | 288.548 | 266.169 | 120.239 | 80.047 |
| Active imobilizate | 11.572 | 7.128 | 14.256 | 21.384 | 28.512 | — | — | — |
| Active circulante | 1.114.207 | 1.180.999 | 930.133 | 991.344 | 750.417 | 481.255 | 206.953 | 82.995 |
| Creanțe | 588.955 | 587.801 | 297.002 | 297.002 | 195.986 | 92.935 | 196.933 | 81.975 |
| Casa și conturi la bănci | 525.252 | 593.198 | 633.131 | 694.342 | 554.431 | 388.320 | 10.020 | 820 |
| Datorii | 33.920 | 45.608 | 0 | 35.228 | 23.726 | 14.802 | 6.467 | 2.748 |
| Capitaluri proprii | 1.091.859 | 1.142.519 | 944.389 | 977.500 | 755.203 | 466.453 | 200.486 | 80.247 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 4611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B-ON GARDEN SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J28/447/2018 |
| EUID | ROONRC.J28/447/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-15 |
| Sediu social | Str. Cuza Vodă, 12, camera 2, Mun. Slatina, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CUZA VODĂ, NR.12, CAMERA 2, BL.12, SC.A, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIBI MODE TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| LILI & CRISTI FUNERARE SRL | aceeași clădire |
| MAGIC RESTART CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MEGASTAR IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MICOTINA SRL inactiv | aceeași clădire |
| NICA MIRCEA CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MANUR S.R.L. | aceeași clădire |
| BORDURI PAVAJE BOLŢARI S.R.L. | 22 m |
| DAV MAR ZAHARIA S.R.L. | 22 m |
| NETSOFT SRL | 22 m |
| REDWOOD DESIGN SERVICES SRL | 22 m |
| DALIA'S SHAPE OF BEAUTY SRL | 23 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4621 | 2019 – 2025 |
| 4619 | 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08