EMBA QUALITY ENGINEERING S.R.L.
CUI 39157311 · J29/722/2018 · dizolvare
EMBA QUALITY ENGINEERING S.R.L. are CUI 39157311, nr. de înregistrare J29/722/2018, înmatriculată pe 10.04.2018. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2023: cifră de afaceri 34.053 lei, pierdere netă 29.282 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 34.053 | 21.628 | — | 20.651 | 298.771 | 216.651 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 34.053 | 21.628 | 0 | 20.725 | 298.861 | 216.651 |
| Cheltuieli totale | 2.168 | 2.065 | 63.076 | 46.988 | 2.955 | 45.177 | 134.939 | 56.393 |
| Profit / pierdere brută | -2.168 | -2.065 | -29.023 | -25.360 | -2.955 | -24.452 | 163.922 | 160.258 |
| Profit / pierdere netă | -2.168 | -2.065 | -29.282 | -25.576 | -2.955 | -24.639 | 160.693 | 158.329 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 589 | 1.162 | 2.342 | 3.629 | 4.938 |
| Active circulante | 1.332 | 1.693 | 3.664 | 2.930 | 260 | 2.122 | 242.142 | 159.549 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.758 | 820 |
| Creanțe | — | — | 1.881 | 1.781 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.332 | 1.693 | 1.783 | 1.149 | 260 | 2.122 | 240.384 | 158.729 |
| Datorii | 67.001 | 65.194 | 65.100 | 35.673 | 8.000 | 8.087 | 26.549 | 5.958 |
| Capitaluri proprii | -65.669 | -63.501 | -61.436 | -32.154 | -6.578 | -3.623 | 219.222 | 158.529 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMBA QUALITY ENGINEERING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/722/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/722/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-10 |
| Sediu social | Str. Transilvaniei, 8, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TRANSILVANIEI, NR.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALI-BI FAMILY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARCOREALE TRE IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARI-MARI 93 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASTRAL ANDREEA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAJU STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRO-SERVICE ONEL SRL | aceeași clădire |
| ENECO CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| FAMCATERING INVEST SRL | aceeași clădire |
| HART RENTAL PAS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAGOIU BIANCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| LOLIAS SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| NICO-STEF MARKETSHOP S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Prahova
| 1332180 | NICK SRL |
| 1332210 | CERBUL SA |
| 1351077 | ARCOS SRL |
| 1358946 | TUNARU SRL |
| 1362386 | COSEMA SRL |
| 5007956 | BIOAPICOLA SRL |
| 5265661 | PETROGRUP M SRL |
| 6611399 | DANTEMA PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25