VINI COM S.R.L.
CUI 3921662 · J03/790/1993
VINI COM S.R.L. are CUI 3921662, nr. de înregistrare J03/790/1993, înmatriculată pe 22.03.1993. Sediul social e în Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4633. În 2025: cifră de afaceri 450.662 lei, pierdere netă 3.882 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 451 mii lei · mediana 199 mii lei | 227% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -0.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 225 mii lei · mediana 224 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 450.662 | 431.799 | 382.482 | 338.295 | 313.986 | 247.920 | 305.030 | 316.387 | 315.967 | 238.903 | 168.116 | 149.621 | 149.328 | 162.585 | 137.004 |
| Venituri totale | 450.717 | 431.840 | 382.482 | 366.025 | 343.975 | 263.271 | 429.830 | 316.387 | 315.967 | 238.903 | 168.116 | 150.831 | 149.328 | 163.912 | 137.005 |
| Cheltuieli totale | 454.599 | 421.187 | 373.537 | 362.363 | 328.421 | 274.683 | 317.677 | 332.639 | 320.174 | 249.434 | 194.285 | 193.767 | 192.206 | 201.862 | 184.941 |
| Profit / pierdere brută | -3.882 | 10.653 | 8.945 | 3.662 | 15.554 | -11.412 | 112.153 | -16.252 | -4.207 | -10.531 | -26.169 | -42.936 | -42.878 | -37.950 | -47.936 |
| Profit / pierdere netă | -3.882 | 8.828 | 5.120 | 2 | 13.145 | -13.029 | 107.855 | -19.399 | -7.367 | -12.920 | -31.212 | -47.461 | -47.021 | -37.950 | -47.936 |
| Active imobilizate | 24.364 | 25.348 | 25.900 | 26.825 | 27.750 | 28.675 | 29.600 | 30.525 | 31.450 | 32.375 | 37.444 | 38.369 | 48.922 | 30.206 | 40.022 |
| Active circulante | 118.396 | 119.245 | 106.556 | 89.126 | 85.075 | 88.730 | 83.128 | 89.161 | 101.793 | 99.844 | 110.417 | 118.227 | 125.722 | 117.981 | 110.943 |
| Stocuri | 111.756 | 114.995 | 101.621 | 85.908 | 82.058 | 87.356 | 81.650 | 88.313 | 99.469 | 95.403 | 107.198 | 114.334 | 117.249 | 117.227 | 110.855 |
| Creanțe | 290 | 223 | — | — | — | — | 24 | 28 | — | 2.060 | 2.448 | 234 | 7.817 | 395 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.350 | 4.027 | 4.935 | 3.218 | 3.017 | 1.374 | 1.454 | 820 | 2.324 | 2.381 | 771 | 3.659 | 656 | 359 | 88 |
| Cheltuieli în avans | 1.336 | 1.005 | 1.003 | 861 | 866 | 852 | 788 | 768 | 689 | 675 | 673 | 386 | — | 666 | 642 |
| Datorii | 102.947 | 100.567 | 97.256 | 85.728 | 82.609 | 100.320 | 82.550 | 197.343 | 238.882 | 265.669 | 299.601 | 324.298 | 337.696 | 293.538 | 259.474 |
| Capitaluri proprii | 41.149 | 45.031 | 36.203 | 31.084 | 31.082 | 17.937 | 30.966 | -76.889 | -104.950 | -132.775 | -151.067 | -167.316 | -163.052 | -144.685 | -107.867 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.03.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni |
| CAEN principal | 4633 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VINI COM SRL |
| Nr. reg. com. | J03/790/1993 |
| EUID | ROONRC.J03/790/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-22 |
| Sediu social | Str. Parcului, Orş. Topoloveni, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, ORŞ. TOPOLOVENI, STR. PARCULUI, BL.P26, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D MODELING GLOBAL CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| A & S MICRO COMPANY 2008 SRL inactiv | aceeași clădire |
| A.B.C. DORINI 2006 SRL | aceeași clădire |
| ABC LANDAMIN SMB SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRO LOGISTIC TEAM SRL | aceeași clădire |
| ALEX & ANDREEA TREND SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALINADI TRANSPORT SPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANA BUSINESS-CONSULTANT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANALEX PERSONAL TRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDREI CARGO LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTHORO S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIG RIBTOP CONSULT - AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4633 | 2025 |
| 4719 | 2023 – 2024 |
| 4633 | 2015 – 2022 |
| 4719 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25