ART STAIOHAIR S.R.L.
CUI 39406668 · J2018000434398
ART STAIOHAIR S.R.L. are CUI 39406668, nr. de înregistrare J2018000434398, înmatriculată pe 25.05.2018. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 28.494 lei, profit net 1.027 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 129 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 4 mii lei | 28% din mediană |
| Marjă netă | 3.6% · mediana 3.6% | 100% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 28.494 | 44.042 | 51.100 | 42.893 | 18.764 | — | — | — |
| Venituri totale | 28.494 | 44.042 | 61.959 | 59.034 | 18.764 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 27.271 | 42.564 | 55.043 | 58.464 | 33.832 | 1.214 | — | 170 |
| Profit / pierdere brută | 1.223 | 1.478 | 6.916 | 570 | -15.068 | -1.214 | 0 | -170 |
| Profit / pierdere netă | 1.027 | 1.242 | 6.391 | 141 | -15.323 | -1.214 | 0 | -170 |
| Active circulante | 32.616 | 32.572 | 29.766 | 18.064 | 15.952 | 286 | 200 | 200 |
| Stocuri | 29.708 | 31.705 | 24.062 | 14.481 | 11.176 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.908 | 867 | 5.704 | 3.583 | 4.776 | 286 | 200 | 200 |
| Datorii | 40.321 | 41.304 | 39.740 | 34.430 | 32.459 | 1.470 | 170 | 170 |
| Capitaluri proprii | -7.705 | -8.732 | -9.974 | -16.366 | -16.507 | -1.184 | 30 | 30 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ART STAIOHAIR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000434398 |
| EUID | ROONRC.J2018000434398 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-25 |
| Sediu social | Aleea Stadionului, 3, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA STADIONULUI, NR.3, BL.I10, AP.23 |
| Telefon | 0771740820 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEST CONSTRUCT SRL | 39 m |
| CTRSEO S.R.L. | 39 m |
| LA CUTIA VESELĂ S.R.L. | 39 m |
| ALEX HOOKAH S.R.L. inactiv | 59 m |
| ANDRUS&CRISTINA S.R.L. inactiv | 59 m |
| BARI SERV SRL | 59 m |
| COLDNOSE S.R.L. | 59 m |
| CRISCERAMIC S.R.L. | 59 m |
| ZENTRADE IT MARKETING S.R.L. | 59 m |
| DELICIILE COPILĂRIEI S.R.L. | 63 m |
| GESERMUS PREST S.R.L. inactiv | 63 m |
| GONO MICAPO SRL | 63 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25