HOTEL PALACE CONGRESE SINAIA S.R.L.
CUI 39476302 · J29/1213/2018
HOTEL PALACE CONGRESE SINAIA S.R.L. are CUI 39476302, nr. de înregistrare J29/1213/2018, înmatriculată pe 12.06.2018. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5510. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 91.714 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -8 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 0 | 0 | 13.866 | 921.765 | 1.212.550 | 0 |
| Venituri totale | 61 | 0 | 0 | 0 | 13.867 | 1.001.222 | 1.212.550 | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.488 | — | 91.714 | 11.541 | 32.017 | 889.927 | 1.181.979 | 0 |
| Profit / pierdere brută | -8.427 | 0 | -91.714 | -11.541 | -18.150 | 111.295 | 30.571 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -8.427 | 0 | -91.714 | -11.541 | -18.566 | 98.786 | 18.445 | 0 |
| Active imobilizate | 670.858 | 673.898 | 673.898 | 687.140 | 687.140 | 703.446 | 719.751 | 676.500 |
| Active circulante | 9.174 | 8.011 | 8.011 | 120.885 | 121.283 | 493.733 | 314.972 | 10.000 |
| Stocuri | 1.147 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 7.911 | 7.911 | 7.911 | 29.748 | 111.778 | 482.776 | 303.964 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 116 | 100 | 100 | 91.137 | 9.505 | 10.957 | 11.008 | 10.000 |
| Datorii | 6.550 | 0 | 0 | 34.402 | 23.259 | 393.448 | 329.778 | 0 |
| Capitaluri proprii | 673.482 | 681.909 | 681.909 | 773.623 | 785.164 | 803.731 | 704.945 | 686.500 |
| Capital subscris vărsat | 686.500 | 686.500 | 686.500 | 686.500 | 686.500 | 686.500 | 686.500 | 686.500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 30 | 29 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.06.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 5510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HOTEL PALACE CONGRESE SINAIA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1213/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/1213/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-12 |
| Sediu social | Bld. Carol I, 4, camera 301, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, BLD. CAROL I, NR.4, CAMERA 301 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLINICA L & R MEDICAL CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| LIVSAN CONS SRL | 58 m |
| TERMINAL SERV SRL | 58 m |
| FLOARE DE COLT B SRL | 118 m |
| LA CAFE MAZZOLA SRL inactiv | 150 m |
| REFINE IDEAS S.R.L. | 150 m |
| MHC EXPLORER SRL | 159 m |
| RAMAYANA SINAIA SRL | 161 m |
| AMADEUS TRAVEL BY PATRICIA S.R.L. | 169 m |
| BURSINI SRL | 169 m |
| TURISMPETRA S.R.L. | 169 m |
| AMA GLOBAL FOOTBALL SPORT SRL | 171 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5510 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Prahova
| 366320 | DANEX SRL |
| 1302031 | INTERNATIONAL RECOLA SRL |
| 1302635 | COSMETRANS 2000 SRL |
| 1323360 | CARPATIN SRL |
| 1323980 | TOM CRIS SRL |
| 1327427 | IOANA DANY SRL |
| 1330317 | INTERNATIONAL SA |
| 1330546 | PERLA BUCEGI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25