AUTODRIVER LA COSTEL S.R.L.
CUI 39557709 · J2018000671100
AUTODRIVER LA COSTEL S.R.L. are CUI 39557709, nr. de înregistrare J2018000671100, înmatriculată pe 29.06.2018. Sediul social e în Sat Gălbinaşi, Comuna Gălbinaşi, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 384.629 lei, pierdere netă 138.976 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 385 mii lei · mediana 129 mii lei | 297% din mediană |
| Profit net | -139 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -36.1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 128 mii lei · mediana 112 mii lei | 115% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 384.629 | 372.217 | 478.185 | 681.384 | 114.951 | 82.013 | 80.231 | 12.415 |
| Venituri totale | 384.640 | 372.217 | 478.185 | 700.807 | 122.724 | 87.915 | 80.231 | 12.415 |
| Cheltuieli totale | 517.772 | 437.173 | 539.569 | 676.709 | 141.615 | 102.413 | 90.686 | 22.044 |
| Profit / pierdere brută | -133.132 | -64.956 | -61.384 | 24.098 | -18.891 | -14.498 | -10.455 | -9.629 |
| Profit / pierdere netă | -138.976 | -70.854 | -66.166 | 17.351 | -20.038 | -15.287 | -11.257 | -9.753 |
| Active imobilizate | 1.212 | 7.112 | 7.112 | 8.171 | 10.725 | 13.267 | 18.317 | 4.436 |
| Active circulante | 27.236 | 37.373 | 22.633 | 22.556 | 12.209 | 5.229 | 353 | 1.035 |
| Stocuri | — | 26.643 | 17.889 | 10.355 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 4.323 | 1.212 | 2.107 | 212 | 212 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.236 | 6.407 | 3.532 | 10.094 | 11.997 | 5.017 | 353 | 1.035 |
| Datorii | 343.230 | 220.290 | 134.696 | 69.512 | 79.070 | 54.594 | 39.480 | 15.024 |
| Capitaluri proprii | -314.782 | -175.805 | -104.951 | -38.785 | -56.136 | -36.098 | -20.810 | -9.553 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTODRIVER LA COSTEL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000671100 |
| EUID | ROONRC.J2018000671100 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-06-29 |
| Sediu social | Str. Victoriei, 264, Sat Gălbinaşi Com. Gălbinaşi, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT GĂLBINAŞI COM. GĂLBINAŞI, STR. VICTORIEI, NR.264 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLEME CUART SH S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM DAR DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| GIGI IORDAN CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| TUDOR'S BEST CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ZCN FOOD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALESS AND KARY DIVERS SRL inactiv | 234 m |
| ANASIA CAT EXPRES S.R.L. inactiv | 234 m |
| ANDREI AQUA INSTAL S.R.L. | 234 m |
| ANS CURIER SPEDITION S.R.L. | 234 m |
| ANS INTERN SPEDITION S.R.L. | 234 m |
| BUSINES & CONSTRUCTII D.M. MARKET S.R.L. | 234 m |
| FULL TRANS EXPERT SRL | 234 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 9531 | 2025 |
| 5221 | 2024 |
| 5020 | 2023 |
| 4520 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25