CLEME CUART SH S.R.L.
CUI 40790901 · J2019000484103
CLEME CUART SH S.R.L. are CUI 40790901, nr. de înregistrare J2019000484103, înmatriculată pe 15.03.2019. Sediul social e în Sat Gălbinaşi, Comuna Gălbinaşi, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2025: cifră de afaceri 274.237 lei, profit net 11.435 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 274 mii lei · mediana 199 mii lei | 138% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 404% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.2% · mediana 1.6% | 263% din mediană |
| Cifră pe salariat | 274 mii lei · mediana 224 mii lei | 123% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 274.237 | 214.813 | 166.949 | 143.874 | 148.743 | 129.669 | 106.500 |
| Venituri totale | 274.245 | 214.813 | 166.949 | 143.874 | 148.743 | 131.342 | 106.500 |
| Cheltuieli totale | 260.068 | 207.018 | 162.666 | 138.737 | 144.528 | 132.051 | 97.948 |
| Profit / pierdere brută | 14.177 | 7.795 | 4.283 | 5.137 | 4.215 | -709 | 8.552 |
| Profit / pierdere netă | 11.435 | 5.690 | 2.614 | 3.727 | 2.758 | -2.006 | 7.487 |
| Active imobilizate | — | 702 | 881 | 881 | 881 | 881 | 881 |
| Active circulante | 39.902 | 25.641 | 23.338 | 15.663 | 12.975 | 7.949 | 9.321 |
| Stocuri | 35.317 | 22.008 | 14.007 | 5.867 | 4.475 | 1.837 | 5.425 |
| Creanțe | 681 | 536 | 333 | 305 | 280 | 273 | 276 |
| Casa și conturi la bănci | 3.904 | 3.097 | 8.998 | 9.491 | 8.220 | 5.839 | 3.620 |
| Datorii | 8.000 | 5.876 | 9.442 | 4.380 | 5.418 | 3.149 | 2.515 |
| Capitaluri proprii | 31.902 | 20.467 | 14.777 | 12.164 | 8.438 | 5.681 | 7.687 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLEME CUART SH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000484103 |
| EUID | ROONRC.J2019000484103 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-15 |
| Sediu social | Str. Victoriei, 17, Sat Gălbinaşi Com. Gălbinaşi, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT GĂLBINAŞI COM. GĂLBINAŞI, STR. VICTORIEI, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTODRIVER LA COSTEL S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM DAR DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| GIGI IORDAN CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| TUDOR'S BEST CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ZCN FOOD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALESS AND KARY DIVERS SRL inactiv | 234 m |
| ANASIA CAT EXPRES S.R.L. inactiv | 234 m |
| ANDREI AQUA INSTAL S.R.L. | 234 m |
| ANS CURIER SPEDITION S.R.L. | 234 m |
| ANS INTERN SPEDITION S.R.L. | 234 m |
| BUSINES & CONSTRUCTII D.M. MARKET S.R.L. | 234 m |
| FULL TRANS EXPERT SRL | 234 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4712 | 2025 |
| 4719 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Buzău
| 1144381 | CARLUCIS SRL |
| 1144969 | GIOCONDA SRL |
| 1145751 | ELIDA SRL |
| 1147523 | NORVEX SRL |
| 1149850 | MACSIM MAXI SRL |
| 1151125 | GAL 92 SRL |
| 1151494 | RADUTA GA S.R.L. |
| 1156165 | DUMITRACHE ENE SNC |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25