GLAMOUR BY RALU S.R.L.
CUI 39670227 · J21/404/2018 · dizolvare
GLAMOUR BY RALU S.R.L. are CUI 39670227, nr. de înregistrare J21/404/2018, înmatriculată pe 25.07.2018. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 1.375 lei, pierdere netă 5.225 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 66 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -380% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.375 | 3.228 | 2.655 | 44.923 | 59.010 | 21.528 | 46.797 | 12.654 |
| Venituri totale | 1.375 | 3.228 | 2.655 | 44.923 | 60.923 | 21.784 | 46.989 | 12.654 |
| Cheltuieli totale | 6.600 | 12.613 | 9.368 | 24.644 | 57.238 | 29.882 | 31.120 | 20.276 |
| Profit / pierdere brută | -5.225 | -9.385 | -6.713 | 20.279 | 3.685 | -8.098 | 15.869 | -7.622 |
| Profit / pierdere netă | -5.225 | -9.385 | -6.713 | 19.093 | 2.299 | -8.394 | 14.459 | -7.979 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 276 | 100 | — | 396 |
| Active circulante | 14 | 15.561 | 50.899 | 69.105 | 5.879 | 1.125 | 9.020 | 943 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 199 | — | — |
| Creanțe | — | 4 | — | — | — | 8 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14 | 15.557 | 50.899 | 69.105 | 5.879 | 918 | 9.020 | 943 |
| Datorii | 1.460 | 11.782 | 37.735 | 49.228 | 5.371 | 2.739 | 2.340 | 9.118 |
| Capitaluri proprii | -1.446 | 3.779 | 13.164 | 19.877 | 784 | -1.514 | 6.680 | -7.779 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.07.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GLAMOUR BY RALU S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J21/404/2018 |
| EUID | ROONRC.J21/404/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-07-25 |
| Sediu social | Str. Paloşului, 18, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. PALOŞULUI, NR.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARIO FISH S.R.L. | aceeași clădire |
| DOBRICOM SRL | 115 m |
| CM CONSTRUCT SRL | 116 m |
| VIO MARKET MVS S.R.L. | 116 m |
| DAVID ADS S.R.L. | 221 m |
| IVAN COM SRL | 221 m |
| HUSI & HARI TRANS S.R.L. | 302 m |
| AUTENTIQUE FORTE S.R.L. | 304 m |
| NYC AUTO MOTO TEAM S.R.L. | 309 m |
| NYC SERVICII FUNERARE S.R.L. | 309 m |
| SEMAKO AGRO 2000 SRL | 314 m |
| ZEN VIVA MEDIA S.R.L. | 317 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9001 | 2024 – 2025 |
| 9602 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 32854826 | NEAGU GHEORGHE ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
| 33539177 | CONSTRUCTION 2010 S.R.L. |
| 36646950 | NEAGU GH. A. ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ialomiţa
| 15502021 | TOP NET SRL |
| 15605434 | PRESIDENT SRL |
| 16972137 | ENSIETTE SRL |
| 18238502 | MARIO STIL SRL |
| 22542100 | MGA HAIR STYLES SRL |
| 24212310 | SIA COM SRL |
| 24438580 | IO BELLA SRL |
| 28864880 | MARIEVIO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25