IVAN COM SRL
CUI 6003740 · J1994000469219
IVAN COM SRL are CUI 6003740, nr. de înregistrare J1994000469219, înmatriculată pe 19.07.1994. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 23.014 lei, profit net 14.933 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 23 mii lei · mediana 199 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 3 mii lei | 527% din mediană |
| Marjă netă | 64.9% · mediana 1.6% | de 41× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23.014 | 23.637 | 23.097 | 22.789 | 21.751 | 16.607 | 22.685 | 22.910 | 23.254 | 10.800 | 12.455 | 43.621 | 39.884 | 43.617 | 62.307 |
| Venituri totale | 23.014 | 23.637 | 23.097 | 22.789 | 21.751 | 16.607 | 22.685 | 22.910 | 23.254 | 10.800 | 12.455 | 43.621 | 39.884 | 43.617 | 62.307 |
| Cheltuieli totale | 5.304 | 5.764 | 6.128 | 4.619 | 3.975 | 4.527 | 8.269 | 5.711 | 4.982 | 3.489 | 5.147 | 21.849 | 43.581 | 49.176 | 66.425 |
| Profit / pierdere brută | 17.710 | 17.873 | 16.969 | 18.170 | 17.776 | 12.080 | 14.416 | 17.199 | 18.272 | 7.311 | 7.308 | 21.772 | -3.697 | -5.559 | -4.118 |
| Profit / pierdere netă | 14.933 | 15.070 | 14.308 | 17.501 | 17.136 | 11.604 | 13.735 | 16.512 | 17.575 | 6.987 | 6.935 | 20.463 | -4.771 | -5.559 | -4.118 |
| Active imobilizate | 109.096 | 109.258 | 109.420 | 109.581 | 109.743 | 110.161 | 110.593 | 111.025 | 111.457 | 111.889 | 112.321 | 112.754 | 112.186 | 112.898 | 113.606 |
| Active circulante | 12.659 | 12.662 | 11.892 | 13.706 | 13.185 | 23.360 | 25.059 | 27.404 | 28.036 | 13.898 | 6.323 | 2.919 | 16.154 | 28.109 | 18.258 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 15.809 | 22.297 | 13.465 |
| Creanțe | 3.638 | 4.040 | — | 279 | — | — | — | — | — | — | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Casa și conturi la bănci | 9.021 | 8.622 | 11.892 | 13.427 | 13.185 | 23.360 | 25.059 | 27.404 | 28.036 | 13.898 | 6.312 | 2.908 | 334 | 5.801 | 4.782 |
| Datorii | 1.170 | 1.198 | 1.352 | 134 | 140 | 153 | 153 | 153 | 154 | 134 | -21 | 3.943 | 38.073 | 45.969 | 31.267 |
| Capitaluri proprii | 120.585 | 120.722 | 119.960 | 123.153 | 122.788 | 133.368 | 135.499 | 138.276 | 139.339 | 125.653 | 118.665 | 111.730 | 90.267 | 95.038 | 100.597 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.08.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IVAN COM SRL |
| Nr. reg. com. | J21/469/1994 |
| EUID | ROONRC.J1994000469219 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-07-19 |
| Sediu social | Str. Aviaţiei, 4, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. AVIAŢIEI, NR.4 |
| Telefon | 0729102347 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAVID ADS S.R.L. | aceeași clădire |
| SEMAKO AGRO 2000 SRL | 94 m |
| CM CONSTRUCT SRL | 108 m |
| VIO MARKET MVS S.R.L. | 108 m |
| ZEN VIVA MEDIA S.R.L. | 112 m |
| LA TANTI MARIANA S.R.L. | 156 m |
| LA ȘTEFAN SUDURĂ S.R.L. | 156 m |
| MICUL TOVARAS S.R.L. | 156 m |
| STOPET IMPEX SRL inactiv | 156 m |
| GLAMOUR BY RALU S.R.L. | 221 m |
| MARIO FISH S.R.L. | 221 m |
| ANTONIA & LORY PET SHOP S.R.L. | 305 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ialomiţa
| 2066834 | COMPROD VAL IULIANA SRL |
| 2070525 | ROYAL COM PROD SRL |
| 2070690 | ELMETCHIM SRL |
| 2079656 | NIKO CRISTACHE S.R.L. |
| 2079974 | CRIDORA IMPEX SRL |
| 2081532 | ANGI COM SRL |
| 2081540 | CLUB MILITARU SNC |
| 2082511 | COMPADANI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25