STOPET IMPEX S.R.L.
CUI 25804604 · J21/269/2009
STOPET IMPEX S.R.L. are CUI 25804604, nr. de înregistrare J21/269/2009, înmatriculată pe 21.07.2009. Sediul social e în Municipiul Feteşti, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2020: cifră de afaceri 5.059 lei, profit net 1.846 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 5.059 | 11.584 | 135.038 | 22.358 | 29.933 | 52.401 | 25.368 | 36.243 | 32.140 | 13.213 |
| Venituri totale | 0 | 5.059 | 11.584 | 135.038 | 22.358 | 29.933 | 52.401 | 25.368 | 36.243 | 32.140 | 13.213 |
| Cheltuieli totale | — | 3.061 | 26.157 | 105.946 | 17.298 | 26.706 | 49.882 | 25.117 | 30.371 | 26.568 | 13.999 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 1.998 | -14.573 | 29.092 | 5.060 | 3.227 | 2.519 | 251 | 5.872 | 5.572 | -786 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 1.846 | -14.920 | 25.040 | 4.389 | 2.329 | 947 | -509 | 4.790 | 4.680 | -786 |
| Active circulante | 49.984 | 49.903 | 43.713 | 44.467 | 106.077 | 95.238 | 89.888 | 52.122 | 42.908 | 44.866 | 18.759 |
| Stocuri | 49.984 | 49.984 | 38.479 | 14.506 | 89.440 | 79.621 | 69.001 | 49.876 | 38.511 | 37.380 | 15.193 |
| Creanțe | — | — | 2 | 11.442 | 16.097 | 15.229 | 13.599 | 2.218 | 4.348 | 7.411 | 3.476 |
| Casa și conturi la bănci | — | -81 | 5.232 | 18.519 | 540 | 388 | 7.288 | 28 | 49 | 75 | 90 |
| Datorii | 55.230 | 55.149 | 50.806 | 11.600 | 93.861 | 85.082 | 82.061 | 44.967 | 35.244 | 42.422 | 20.995 |
| Capitaluri proprii | -5.246 | -5.246 | -7.093 | 32.867 | 12.216 | 10.156 | 7.827 | 7.155 | 7.664 | 2.444 | -2.236 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.07.2009 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Feteşti |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STOPET IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J21/269/2009 |
| EUID | ROONRC.J21/269/2009 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-07-21 |
| Sediu social | Str. GLADIOLEI, 19, Mun. Feteşti, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. GLADIOLEI, NR.19 |
| Telefon | 0722712262 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LA TANTI MARIANA S.R.L. | aceeași clădire |
| LA ȘTEFAN SUDURĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| MICUL TOVARAS S.R.L. | aceeași clădire |
| ZEN VIVA MEDIA S.R.L. | 49 m |
| SEMAKO AGRO 2000 SRL | 105 m |
| DAVID ADS S.R.L. | 156 m |
| IVAN COM SRL | 156 m |
| CM CONSTRUCT SRL | 261 m |
| VIO MARKET MVS S.R.L. | 261 m |
| ANTONIA & LORY PET SHOP S.R.L. | 289 m |
| REBEL"S JOY S.R.L. inactiv | 311 m |
| DIDI CLEAN TRANSPORT S.R.L. | 312 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25