DAMPAT AUTO SERVICE S.R.L.
CUI 39722016 · J29/1583/2018
DAMPAT AUTO SERVICE S.R.L. are CUI 39722016, nr. de înregistrare J29/1583/2018, înmatriculată pe 07.08.2018. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 214.652 lei, profit net 258.706 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 215 mii lei · mediana 199 mii lei | 108% din mediană |
| Profit net | 259 mii lei · mediana 3 mii lei | de 91× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 120.5% · mediana 1.6% | de 75× mediana |
| Cifră pe salariat | 215 mii lei · mediana 224 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 214.652 | 155.821 | 190.568 | 113.502 | 54.627 | 47.213 | 13.090 | 2.142 |
| Venituri totale | 534.199 | 155.821 | 190.568 | 113.502 | 54.627 | 47.213 | 13.090 | 2.142 |
| Cheltuieli totale | 263.100 | 347.692 | 230.166 | 93.196 | 46.180 | 10.967 | 3.846 | 1.449 |
| Profit / pierdere brută | 271.099 | -191.871 | -39.598 | 20.306 | 8.447 | 36.246 | 9.244 | 693 |
| Profit / pierdere netă | 258.706 | -193.430 | -41.209 | 17.607 | 7.005 | 34.849 | 8.851 | 693 |
| Active imobilizate | — | — | — | 3.057 | 6.146 | 5.049 | — | — |
| Active circulante | 93.636 | 98 | 52.570 | 71.100 | 52.261 | 65.828 | 10.185 | 3.192 |
| Stocuri | 95.812 | — | 48.530 | 51.721 | 32.365 | 24.048 | 406 | 2.947 |
| Creanțe | — | — | 1.545 | — | 3.200 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -2.176 | 98 | 2.495 | 19.379 | 16.696 | 41.780 | 9.779 | 245 |
| Datorii | 69.228 | 234.396 | 93.439 | 4.953 | 6.810 | 26.285 | 441 | 2.299 |
| Capitaluri proprii | 24.408 | -234.298 | -40.869 | 69.204 | 51.597 | 44.592 | 9.744 | 893 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.08.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAMPAT AUTO SERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1583/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/1583/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-07 |
| Sediu social | Cal. Bucureşti, 42, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. BUCUREŞTI, NR.42 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SEBUBU INTERSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| GG MALF CRM S.R.L. | 23 m |
| SOFII INN S.R.L. | 23 m |
| ASOCIATII DE PROPRIETARI SINAIA S.R.L. | 55 m |
| VIC ELEVATORS S.R.L. | 98 m |
| VIC MONTAGE DIVISION S.R.L. | 98 m |
| TEOGASTROMED S.R.L. | 112 m |
| ANDU EXPERIENCE S.R.L. | 113 m |
| DCH SYSTEMS S.R.L. | 113 m |
| FARM-AZUGA SRL | 113 m |
| LOCAL BAKERY & CAFE S.R.L. inactiv | 166 m |
| URBAN FOOD & DRINKS S.R.L. inactiv | 166 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 36835444 | SEBUBU INTERSERV SRL inactiv |
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Prahova
| 1318852 | F.A.D.COMPANY SRL |
| 1320224 | ZAMORA CAR SRL |
| 1329436 | TIVOMEC SRL |
| 1349450 | PRODCOMEXIM U & S SRL |
| 1351980 | ALDI SRL |
| 1360016 | AUTOSERVICE NENE SRL |
| 1362327 | SERBODEC SEREBREANU SNC |
| 1365145 | FIBO IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25