GG MALF CRM S.R.L.
CUI 41590685 · J2019002708294
GG MALF CRM S.R.L. are CUI 41590685, nr. de înregistrare J2019002708294, înmatriculată pe 03.09.2019. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4619. În 2025: cifră de afaceri 40.727 lei, pierdere netă 7.477 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 199 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -18.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 41 mii lei · mediana 224 mii lei | 18% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40.727 | 116.633 | 90.486 | 75.957 | 74.386 | 68.672 | 17.635 |
| Venituri totale | 40.727 | 124.720 | 90.486 | 77.982 | 101.386 | 68.672 | 17.635 |
| Cheltuieli totale | 48.204 | 78.673 | 79.376 | 34.524 | 73.946 | 89.864 | 8.474 |
| Profit / pierdere brută | -7.477 | 46.047 | 11.110 | 43.458 | 27.440 | -21.192 | 9.161 |
| Profit / pierdere netă | -7.477 | 38.349 | 10.205 | 42.066 | 26.959 | -21.658 | 8.641 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 100 |
| Active circulante | 110.910 | 115.920 | 63.466 | 56.757 | 10.666 | 9.686 | 9.316 |
| Stocuri | — | 4.521 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 90.000 | 103.751 | 51.239 | 51.222 | 1.222 | — | 396 |
| Casa și conturi la bănci | 20.910 | 7.648 | 12.227 | 5.535 | 9.444 | 9.686 | 8.920 |
| Datorii | 21.625 | 19.157 | 5.052 | 8.548 | 4.524 | 30.503 | 575 |
| Capitaluri proprii | 89.285 | 96.763 | 58.414 | 48.209 | 6.142 | -20.817 | 8.841 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Apr 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 4619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GG MALF CRM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019002708294 |
| EUID | ROONRC.J2019002708294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-09-03 |
| Sediu social | Cal. Bucureşti, 33, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. BUCUREŞTI, NR.33 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SOFII INN S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMPAT AUTO SERVICE S.R.L. | 23 m |
| SEBUBU INTERSERV SRL inactiv | 23 m |
| ASOCIATII DE PROPRIETARI SINAIA S.R.L. | 75 m |
| TEOGASTROMED S.R.L. | 92 m |
| VIC ELEVATORS S.R.L. | 102 m |
| VIC MONTAGE DIVISION S.R.L. | 102 m |
| ANDU EXPERIENCE S.R.L. | 125 m |
| DCH SYSTEMS S.R.L. | 125 m |
| FARM-AZUGA SRL | 125 m |
| LOCAL BAKERY & CAFE S.R.L. inactiv | 166 m |
| URBAN FOOD & DRINKS S.R.L. inactiv | 166 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 201098 | MIORITA SRL |
| 1302007 | TACONE SRL |
| 1304202 | HANDRABUR SNC |
| 1318518 | EMA LTD SRL |
| 1319599 | IMATEC-IMPEX SRL |
| 1361925 | MARGARIT IMMI SNC |
| 3648121 | ATLANTA TRADING SRL |
| 3650431 | ELSTAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25