TEHNODENT PLUS S.R.L.
CUI 39773427 · J2018002332139
TEHNODENT PLUS S.R.L. are CUI 39773427, nr. de înregistrare J2018002332139, înmatriculată pe 22.08.2018. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 251.177 lei, pierdere netă 44.149 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 251 mii lei · mediana 254 mii lei | 99% din mediană |
| Profit net | -44 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -17.6% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 162 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 251.177 | 188.200 | 218.330 | 208.090 | 250.814 | 162.277 | 174.511 | 37.040 |
| Venituri totale | 251.233 | 188.200 | 218.330 | 238.090 | 250.814 | 185.541 | 174.511 | 37.040 |
| Cheltuieli totale | 292.869 | 198.116 | 186.090 | 232.333 | 187.200 | 175.159 | 133.308 | 54.050 |
| Profit / pierdere brută | -41.636 | -9.916 | 32.240 | 5.757 | 63.614 | 10.382 | 41.203 | -17.010 |
| Profit / pierdere netă | -44.149 | -11.798 | 30.057 | 3.376 | 61.106 | 8.853 | 39.458 | -17.380 |
| Active imobilizate | 71.875 | 100.625 | 3.844 | 12.283 | 23.163 | 34.377 | 40.266 | 3.667 |
| Active circulante | 18.864 | 14.945 | 131.486 | 111.706 | 114.492 | 36.105 | 6.138 | 5.286 |
| Creanțe | 0 | 2.355 | 116.810 | 110.000 | 105.485 | 25.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.864 | 12.590 | 14.676 | 1.706 | 9.007 | 11.105 | 6.138 | 5.286 |
| Datorii | 32.193 | 12.874 | 20.836 | 39.552 | 45.418 | 39.351 | 24.126 | 26.133 |
| Capitaluri proprii | 58.546 | 102.696 | 114.494 | 84.437 | 92.237 | 31.131 | 22.278 | -17.180 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 3 | — | 4 | 4 | 4 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.08.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNODENT PLUS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018002332139 |
| EUID | ROONRC.J2018002332139 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-22 |
| Sediu social | Str. Nicolae Kirculescu, 51, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NICOLAE KIRCULESCU, NR.51, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 0723327303 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELZ CREATIVE STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| LEARCĂ TRANS SRL | aceeași clădire |
| METROPOLITAN RENT S.R.L. | 16 m |
| IRINA OPTIC S.R.L. | 23 m |
| EXTRA NAV CONSTRUCT SRL inactiv | 29 m |
| CIMO ACTIVE PRODUCTION S.R.L. | 31 m |
| RODOM AUTO S S.R.L. | 31 m |
| STREET FAME S.R.L. inactiv | 31 m |
| CRISAND RETAIL SRL | 52 m |
| HOPEXIM S.R.L. inactiv | 59 m |
| OFFSCENE S.R.L. | 59 m |
| BLESSED S.R.L. | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1895761 | MIHAL SERVICE SRL |
| 5304833 | LOREM CHIC SRL |
| 6018007 | DENI-DENT SRL |
| 9115373 | EUROCONTO SRL |
| 9344636 | BIO PRODENT SRL |
| 12209214 | LUCDENT SRL |
| 14699570 | MIDAS GOLD SRL |
| 14919188 | LENSMAR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25