RODOM AUTO S S.R.L.
CUI 41009732 · J2019001629138
RODOM AUTO S S.R.L. are CUI 41009732, nr. de înregistrare J2019001629138, înmatriculată pe 18.04.2019. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 374.458 lei, profit net 22.171 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 374 mii lei · mediana 199 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | 22 mii lei · mediana 3 mii lei | 783% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 5.9% · mediana 1.6% | 369% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 374.458 | 280.882 | 249.080 | 294.904 | 251.651 | 277.403 | 225.110 |
| Venituri totale | 380.938 | 280.882 | 249.080 | 294.904 | 251.651 | 277.403 | 225.110 |
| Cheltuieli totale | 353.945 | 434.351 | 389.594 | 399.224 | 447.750 | 255.357 | 258.775 |
| Profit / pierdere brută | 26.993 | -153.469 | -140.514 | -104.320 | -196.099 | 22.046 | -33.665 |
| Profit / pierdere netă | 22.171 | -160.024 | -140.514 | -107.666 | -198.696 | 19.505 | -39.459 |
| Active imobilizate | — | 7.319 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 83.514 | 2.509 | 5.907 | 4.191 | 1.687 | 416 | 7.269 |
| Stocuri | 64.274 | — | — | — | — | — | 7.269 |
| Creanțe | 13.295 | — | — | — | 1.637 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.945 | 2.509 | 5.907 | 4.191 | 50 | 416 | — |
| Datorii | 687.997 | 636.482 | 472.537 | 330.307 | 220.137 | 20.170 | 46.528 |
| Capitaluri proprii | -604.483 | -626.654 | -466.630 | -326.116 | -218.450 | -19.754 | -39.259 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RODOM AUTO S S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/1629/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019001629138 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-04-18 |
| Sediu social | Str. Nicolae Kirculescu, 45, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. NICOLAE KIRCULESCU, NR.45, ET.3, AP.7 |
| Telefon | 0767791248 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CIMO ACTIVE PRODUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| STREET FAME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IRINA OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISAND RETAIL SRL | 30 m |
| ELZ CREATIVE STUDIO S.R.L. | 31 m |
| LEARCĂ TRANS SRL | 31 m |
| TEHNODENT PLUS S.R.L. | 31 m |
| EXTRA NAV CONSTRUCT SRL inactiv | 37 m |
| SERENATA COSMETICS S.R.L. | 46 m |
| METROPOLITAN RENT S.R.L. | 47 m |
| COSMATH MEDICAL S.R.L. inactiv | 56 m |
| DUMCOS TRADING& LOGISTIC S.R.L. | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25