CENTRUL NAŢIONAL DE CONSULTANŢA SI SERVICII PENTRU MEDIUL DE AFACERI S.R.L.
CUI 39778378 · J29/1684/2018
CENTRUL NAŢIONAL DE CONSULTANŢA SI SERVICII PENTRU MEDIUL DE AFACERI S.R.L. are CUI 39778378, nr. de înregistrare J29/1684/2018, înmatriculată pe 23.08.2018. Sediul social e în Sat Băneşti, Comuna Băneşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.140 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -8 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 9.000 | 25.000 | 33.600 | 23.220 | 50.000 | 28.000 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 9.000 | 25.000 | 40.349 | 23.220 | 50.000 | 28.000 |
| Cheltuieli totale | 7.900 | 4.140 | 700 | 21.693 | 22.578 | 21.641 | 38.720 | 15.836 |
| Profit / pierdere brută | -7.900 | -4.140 | 8.300 | 3.307 | 17.771 | 1.579 | 11.280 | 12.164 |
| Profit / pierdere netă | -7.900 | -4.140 | 7.004 | 2.557 | 16.561 | 1.339 | 10.760 | 11.944 |
| Active imobilizate | — | 0 | 4.140 | 4.140 | 6.427 | 122 | 122 | 122 |
| Active circulante | 15.492 | 23.392 | 23.682 | 15.688 | 24.242 | 13.934 | 25.682 | 27.209 |
| Creanțe | — | 0 | 5.900 | 6.207 | 23.089 | 2.929 | 19.500 | 16.800 |
| Casa și conturi la bănci | 15.492 | 23.392 | 17.782 | 9.481 | 1.153 | 11.005 | 6.182 | 10.409 |
| Datorii | 411 | 411 | 1.401 | 411 | 13.808 | 1.757 | 14.844 | 27.131 |
| Capitaluri proprii | 15.081 | 22.981 | 26.421 | 19.417 | 16.861 | 12.299 | 10.960 | 200 |
| Capital subscris vărsat | — | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.08.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CENTRUL NAŢIONAL DE CONSULTANŢĀ SI SERVICII PENTRU MEDIUL DE AFACERI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/1684/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/1684/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-08-23 |
| Sediu social | Str. Din jos, 267, Sat Băneşti Com. Băneşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT BĂNEŞTI COM. BĂNEŞTI, STR. DIN JOS, NR.267 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALDO HUMAN RESOURCES TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| ANA-ROXANA INVESTMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CROWN SOLAR AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| CĂSUȚA CU DE TOATE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIODRA TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| IDEAL FINANCE CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MIU INSTEL - CONS SRL | aceeași clădire |
| MROXY CREATIVE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| RAFITEXT SRL inactiv | aceeași clădire |
| SMART & CREATIVE ATELIER S.R.L. | aceeași clădire |
| TAO CAD INVEST SRL | aceeași clădire |
| UPWARD SPIRALS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 1332180 | NICK SRL |
| 1332210 | CERBUL SA |
| 1351077 | ARCOS SRL |
| 1358946 | TUNARU SRL |
| 1362386 | COSEMA SRL |
| 5007956 | BIOAPICOLA SRL |
| 5265661 | PETROGRUP M SRL |
| 6611399 | DANTEMA PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25