DECOLIVING S.R.L.
CUI 39846839 · J2018000716380
DECOLIVING S.R.L. are CUI 39846839, nr. de înregistrare J2018000716380, înmatriculată pe 07.09.2018. Sediul social e în Sat Blidari, Comuna Goleşti, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 255.782 lei, profit net 20.149 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 256 mii lei · mediana 199 mii lei | 129% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 712% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.9% · mediana 1.6% | 494% din mediană |
| Cifră pe salariat | 256 mii lei · mediana 224 mii lei | 114% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 255.782 | 451.945 | 366.066 | 267.401 | 87.603 | — | — | — |
| Venituri totale | 255.933 | 463.515 | 366.586 | 267.740 | 87.671 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 227.003 | 427.730 | 345.780 | 256.611 | 96.201 | 1.224 | 1.288 | 388 |
| Profit / pierdere brută | 28.930 | 35.785 | 20.806 | 11.129 | -8.530 | -1.224 | -1.288 | -388 |
| Profit / pierdere netă | 20.149 | 30.059 | 17.227 | 3.070 | -11.160 | -1.224 | -1.288 | -388 |
| Active circulante | 79.874 | 158.753 | 136.170 | 83.120 | 94.272 | — | — | 59 |
| Stocuri | 54.707 | 84.020 | 73.997 | 72.088 | 73.197 | — | — | — |
| Creanțe | 1.742 | 3.848 | 5.993 | 9.665 | 3.623 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 23.425 | 70.885 | 56.180 | 1.367 | 17.452 | — | — | 59 |
| Datorii | 23.228 | 122.257 | 129.733 | 93.910 | 108.132 | 2.700 | 1.476 | 247 |
| Capitaluri proprii | 56.646 | 36.496 | 6.437 | -10.790 | -13.860 | -2.700 | -1.476 | -188 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.09.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DECOLIVING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000716380 |
| EUID | ROONRC.J2018000716380 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-09-07 |
| Sediu social | Str TINERETULUI, 2, Sat Blidari Com. Goleşti, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT BLIDARI COM. GOLEŞTI, STR TINERETULUI, NR.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INAHOS TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISMAD TEAM S.R.L. | 336 m |
| AYBERX-MA TRANSPORT SRL inactiv | 385 m |
| ADR MARKETING & BUSINESS S.R.L. | 394 m |
| ALI & SORI S.R.L. inactiv | 394 m |
| GMA TRANSPORT S.R.L. | 394 m |
| MAIN STREET BARBER SHOP S.R.L. inactiv | 394 m |
| SILVIU CONSTRUCT SRL | 394 m |
| DAKTARI SRL | 518 m |
| LAY ALEIAN CONSTRUCT S.R.L. | 518 m |
| CRINA INNA GLOBAL S.R.L. | 548 m |
| INNACRICREW S.R.L. | 548 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4511 | 2021 – 2025 |
| 3101 | 2018 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 5446080 | DACIA IMPEX SRL |
| 5446340 | ENDURO SRL |
| 11413193 | BRODMI SRL |
| 13768532 | VASINEACSU SRL |
| 14140551 | PROMO TRANS SRL |
| 15206875 | SIMOCAR SRL |
| 15868163 | ZBR AUTOMOBILE S.R.L. |
| 16038230 | BATCIFCOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25