E.D.A. CONS IMPACT S.R.L.
CUI 39883640 · J33/1414/2018
E.D.A. CONS IMPACT S.R.L. are CUI 39883640, nr. de înregistrare J33/1414/2018, înmatriculată pe 18.09.2018. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 265.478 lei, profit net 177.799 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-23 | Comuna Balaceana (Primaria comunei Balaceana) | Lucrari de reparatii generale si de reno | 63 mii lei |
| 2024-03-29 | Comuna Balaceana (Primaria comunei Balaceana) | Lucrari de reparatii generale si de reno | 63 mii lei |
| 2024-02-16 | Comuna Balaceana (Primaria comunei Balaceana) | Lucrari de reparatii generale si de reno | 63 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -132 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 265.478 | 111.700 | 73.900 | 28.050 | — | 58.150 | 37.100 |
| Venituri totale | 0 | 265.479 | 111.701 | 73.900 | 50.550 | 0 | 58.150 | 37.100 |
| Cheltuieli totale | 132 | 85.025 | 52.968 | 40.628 | 46.844 | — | 59.331 | 15.491 |
| Profit / pierdere brută | -132 | 180.454 | 58.733 | 33.272 | 3.706 | 0 | -1.181 | 21.609 |
| Profit / pierdere netă | -132 | 177.799 | 57.672 | 32.533 | 3.425 | 0 | -1.763 | 21.238 |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 | 710 | — | 2.260 | 3.035 |
| Active circulante | 24.968 | 227.814 | 53.040 | 46.735 | 8.944 | — | 20.580 | 23.041 |
| Creanțe | 24.835 | 227.549 | 50.000 | 22.000 | 10.000 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 133 | 265 | 3.040 | 24.735 | -1.056 | — | 20.580 | 23.041 |
| Datorii | 24.860 | 2.336 | 5.361 | 56.727 | 52.158 | 0 | 3.165 | 4.638 |
| Capitaluri proprii | 108 | 225.478 | 47.679 | -9.992 | -42.504 | 0 | 19.675 | 21.438 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 22.11.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | E.D.A. CONS IMPACT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/1414/2018 |
| EUID | ROONRC.J33/1414/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-09-18 |
| Sediu social | Str. Arţarului, 49, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ARŢARULUI, NR.49 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GRANDE BUCOVINA S.R.L. | aceeași clădire |
| RAM NORDSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANS MOROMETE S.R.L. | aceeași clădire |
| TDG TRADING GROUP S.R.L. | 243 m |
| YNA ROBY S.R.L. | 256 m |
| FRONTLINE SOFTWORKS SRL | 262 m |
| GAVANA SHOP S.R.L. | 262 m |
| CSF FLASH DRIVE S.R.L. | 279 m |
| DENDAR DRIVE EXPRESS S.R.L. | 279 m |
| SIDENDAR S.R.L. | 279 m |
| EDIL OVICRIST BEST S.R.L. | 299 m |
| 1 PRINT OPUS 1 S.R.L. | 311 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4110 | 2020 – 2025 |
| 4120 | 2018 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Suceava
| 713489 | CONSIN-SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 713500 | PRESCON SA |
| 726861 | MUHA SRL |
| 737887 | VRINCIOAIA SRL |
| 737917 | ADMIRA SRL |
| 741144 | COREZ SRL |
| 744000 | AGREMLUC SRL |
| 759931 | RURAL COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25