RAM NORDSERVICE S.R.L.
CUI 40792953 · J33/715/2019
RAM NORDSERVICE S.R.L. are CUI 40792953, nr. de înregistrare J33/715/2019, înmatriculată pe 15.03.2019. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 17.184 lei, pierdere netă 49.329 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 199 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -49 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -287.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 17 mii lei · mediana 224 mii lei | 8% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.184 | 1.289 | 12.416 | 16.334 | 40.638 | 16.773 | — |
| Venituri totale | 17.184 | 1.289 | 52.416 | 74.564 | 100.358 | 16.773 | 0 |
| Cheltuieli totale | 66.341 | 44.397 | 45.551 | 70.803 | 90.710 | 30.383 | — |
| Profit / pierdere brută | -49.157 | -43.108 | 6.865 | 3.761 | 9.648 | -13.610 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -49.329 | -43.121 | 6.318 | 3.015 | 8.643 | -12.969 | 0 |
| Active imobilizate | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | 450 | — |
| Active circulante | 281 | 15.248 | 8.823 | 1.175 | 219 | 2.760 | 220 |
| Stocuri | 0 | 15.048 | 3.944 | 930 | — | 2.339 | 20 |
| Casa și conturi la bănci | 281 | 200 | 4.879 | 245 | 219 | 421 | 200 |
| Datorii | 87.974 | 53.612 | 4.066 | 2.736 | 4.795 | 15.979 | 20 |
| Capitaluri proprii | -87.243 | -37.914 | 5.207 | -1.111 | -4.126 | -12.769 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAM NORDSERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J33/715/2019 |
| EUID | ROONRC.J33/715/2019 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-03-15 |
| Sediu social | Str. Arţarului, 32, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ARŢARULUI, NR.32 |
| Telefon | 0746030530 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| E.D.A. CONS IMPACT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GRANDE BUCOVINA S.R.L. | aceeași clădire |
| TRANS MOROMETE S.R.L. | aceeași clădire |
| TDG TRADING GROUP S.R.L. | 243 m |
| YNA ROBY S.R.L. | 256 m |
| FRONTLINE SOFTWORKS SRL | 262 m |
| GAVANA SHOP S.R.L. | 262 m |
| CSF FLASH DRIVE S.R.L. | 279 m |
| DENDAR DRIVE EXPRESS S.R.L. | 279 m |
| SIDENDAR S.R.L. | 279 m |
| EDIL OVICRIST BEST S.R.L. | 299 m |
| 1 PRINT OPUS 1 S.R.L. | 311 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2019 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Suceava
| 736628 | AUTO SAVU SRL |
| 750169 | BOSCIL COM SRL |
| 2562722 | BOGDANA SRL |
| 3407603 | ELYON SRL |
| 3407930 | SERV.AUTO TUCOR S.R.L. |
| 3525854 | DOROFTEI VALDOR COM SNC |
| 3956938 | AMEDAN COMSERV SRL |
| 4239656 | REFLEX IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25