SOGEDICO MONTAJ S.R.L.
CUI 40606643 · J2019000890294
SOGEDICO MONTAJ S.R.L. are CUI 40606643, nr. de înregistrare J2019000890294, înmatriculată pe 08.02.2019. Sediul social e în Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 293.614 lei, profit net 203.169 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 294 mii lei · mediana 221 mii lei | 133% din mediană |
| Profit net | 203 mii lei · mediana 19 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 69.2% · mediana 9.3% | 744% din mediană |
| Cifră pe salariat | 147 mii lei · mediana 141 mii lei | 104% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 293.614 | 273.140 | 236.652 | 234.150 | 275.624 | 284.658 | — |
| Venituri totale | 348.003 | 273.140 | 263.512 | 295.220 | 275.624 | 307.767 | 0 |
| Cheltuieli totale | 141.898 | 145.211 | 227.743 | 245.759 | 255.942 | 319.746 | 6.597 |
| Profit / pierdere brută | 206.105 | 127.929 | 35.769 | 49.461 | 19.682 | -11.979 | -6.597 |
| Profit / pierdere netă | 203.169 | 125.198 | 33.402 | 46.723 | 17.322 | -14.608 | -6.597 |
| Active imobilizate | 53.799 | 78.421 | 103.043 | 127.665 | 149.646 | 171.615 | 119.082 |
| Active circulante | 163.090 | 130.361 | 63.901 | 251.158 | 239.007 | 134.551 | 80.800 |
| Creanțe | 148.055 | 107.219 | 57.079 | 199.954 | 221.933 | 116.550 | 80.030 |
| Casa și conturi la bănci | 15.035 | 23.142 | 6.822 | 51.204 | 17.074 | 18.001 | 770 |
| Datorii | 13.520 | 28.995 | 78.953 | 256.772 | 252.255 | 187.090 | 206.279 |
| Venituri în avans | — | 54.389 | 54.389 | 79.011 | 140.081 | 140.081 | — |
| Capitaluri proprii | 203.369 | 125.398 | 33.602 | 43.040 | -3.683 | -21.005 | -6.397 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | 6 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SOGEDICO MONTAJ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000890294 |
| EUID | ROONRC.J2019000890294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-08 |
| Sediu social | Cal. Unirii, 28, Sat Păuleştii Noi Com. Păuleşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTII NOI COM. PĂULEŞTI, CAL. UNIRII, NR.28 |
| Telefon | 0722315700 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOPEX IMPEX SRL | aceeași clădire |
| COSAL SRL | 62 m |
| ENERGOSERV 2005 SRL | 64 m |
| SCHNITZEL HAUS SRL | 64 m |
| SIANOVA S.R.L. | 64 m |
| SIRROCCO INVEST SRL | 64 m |
| VMA AUTO HOUSE S.R.L. | 64 m |
| PANDREAS DISTRIBUTIONS S.R.L. | 157 m |
| RIPRO CONSULT S.R.L. | 157 m |
| LUXURY TENT EVENTS SRL | 247 m |
| OUTDOORS EVENTS SRL | 247 m |
| PRAM MAYA SRL | 247 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4322 | 2023 – 2025 |
| 4120 | 2022 |
| 4322 | 2019 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Prahova
| 1318747 | RIGORINSTAL SRL |
| 1343422 | MONTIN SA |
| 1347092 | SINCO SRL |
| 1348152 | KARBOREX SRL |
| 1354782 | METRAX SRL |
| 1356929 | SIVES SA |
| 1359771 | DOMS SRL |
| 4000500 | PAULUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08