NYCU ŞI IULI SERVICE S.R.L.
CUI 40611178 · J2019000322520
NYCU ŞI IULI SERVICE S.R.L. are CUI 40611178, nr. de înregistrare J2019000322520, înmatriculată pe 08.02.2019. Sediul social e în Sat Plopşoru, Comuna Daia, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 4.330 lei, pierdere netă 4.219 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-30 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 7 mii lei |
| 2024-04-24 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
| 2024-04-23 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 4 mii lei |
| 2024-04-19 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 6 mii lei |
| 2023-12-22 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 4 mii lei |
| 2023-10-20 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
| 2023-10-20 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 1 mii lei |
| 2023-10-09 | Spitalul Judetean Giurgiu | Servicii de reparare si de intretinere a | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 129 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -97.4% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.330 | 61.817 | 70.621 | 90.308 | 89.087 | 74.323 | 3.740 |
| Venituri totale | 28.129 | 94.746 | 151.865 | 160.699 | 200.400 | 116.092 | 3.904 |
| Cheltuieli totale | 32.348 | 123.334 | 174.334 | 192.123 | 228.754 | 201.284 | 28.672 |
| Profit / pierdere brută | -4.219 | -28.588 | -22.469 | -31.424 | -28.354 | -85.192 | -24.768 |
| Profit / pierdere netă | -4.219 | -28.588 | -23.175 | -32.367 | -29.245 | -85.571 | -24.807 |
| Active imobilizate | 22.296 | 33.929 | 93.214 | 117.013 | 140.813 | 164.612 | 188.412 |
| Active circulante | 664 | 14.955 | 9.361 | 1.581 | 5.497 | 2.565 | 3.217 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.292 |
| Creanțe | — | 3.230 | — | — | — | 2.330 | — |
| Casa și conturi la bănci | 664 | 11.725 | 9.361 | 1.581 | 5.497 | 235 | 1.925 |
| Datorii | 280.967 | 193.117 | 194.421 | 163.466 | 135.015 | 277.055 | 215.936 |
| Venituri în avans | 55.220 | 79.020 | 102.819 | 126.618 | 150.418 | — | — |
| Capitaluri proprii | -313.227 | -223.253 | -194.665 | -171.490 | -139.123 | -109.878 | -24.307 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 3 | 3 | 5 | 4 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NYCU ȘI IULI SERVICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019000322520 |
| EUID | ROONRC.J2019000322520 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-02-08 |
| Sediu social | Str. Cireşului, 28, CAMERA 2, Sat Plopşoru Com. Daia, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT PLOPŞORU COM. DAIA, STR. CIREŞULUI, NR.28, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MĂLINA AUTO CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| TMA SISTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L. | 108 m |
| UNIVERSAL DETAIL FIRM S.R.L. inactiv | 108 m |
| AGRO PRIMLUK SRL | 193 m |
| AGROMOROACĂ ANDREEA S.R.L. | 193 m |
| HH TECHNOLOGIES S.R.L. inactiv | 193 m |
| KEO SPEED TRANS S.R.L. | 193 m |
| LDV TRANSPORT LOGISTIC S.R.L. inactiv | 193 m |
| M&N INVESTMENT TITANS S.R.L. | 193 m |
| PLOPȘORU CITY S.R.L. | 193 m |
| TOMA'S BEST SERV SRL inactiv | 193 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Giurgiu
| 1282880 | NIRA SRL |
| 1283169 | PRODAS SRL |
| 1290042 | VULCANIZARE RAPID SRL |
| 4118395 | JUST CLASSICS SRL |
| 4706140 | LUCMAR SRL |
| 5937142 | MANUELA SRL |
| 6278996 | EUROCAR SUD S.A. |
| 7759114 | SERVICO TRADE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25